12 Kasım, Bugün Gökyüzü

28

🌑01:28 ve 03:22 arası Ay boşlukta. Sabahın bu erken saatlerinde olur da çok önemli bir karar almak isterseniz daha ilerleyen saatleri tercih edin. İsabetli kararlar alamayabilirsiniz.
🌜Sonrasında Ay Yengeç burcuna geçecek. Bugün kendinizi herzamankinden daha çıtkırıldım, hassas, olaylardan ve konuşmalardan çabuk etkilenen nazlı bir ruh hali içerisinde bulabilirsiniz. Bu nedenle karşınızdaki kişilerin tavırlarına bu tarz tepkiler vermeden biraz daha düşünmenizde fayda var. Geçmişte yaşadığınız anılarınız zihninizi meşgul edebilir. Çevrenizdeki insanlara anaç tavırlar gösterebilir, sorunlarına çözüm bulmak isteği içinde olabilirsiniz.
💫Gün boyu Merkür Neptün üçgen. Özellikle yazarlıkla ilgili çalışmalar yapıyorsanız, yaratıcılıkla ilgili faaliyetlerde bulunuyorsanız bu enerjiler size fazlasıyla destek verecek. İleriye yönelik gerçekçi ve uygulamaya konulabilir hayaller kurabilirsiniz ve bu hayaller sizi mutlu edebilir. Sevgilinize, ailenize, çocuklarınıza ve ebeveynlerinize karşı daha ilgili, alakalı, şefkatli, sevgi dolu hissedebilirsiniz.Yalnız olanlar masalsı bir aşkın hayalini kuracaklar.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu