12 Eylül, Bugün Gökyüzü

21

🌜Ay Koç burcunda ilerliyor. Bugün hedeflerinize ulaşmakta daha güçlü ve tutkulu bir kişilik gösterebilirsiniz. Savaşçı, cesur, atılgan bir tutum sergileyebilirsiniz. Bu da hedeflerinize ulaşmayı kolaylaştırabilir. Ancak iletişimde olduğunuz kişilere karşı inatçı, çabuk sinirlenen tavırlar sergilememeye dikkat edin.
✨Sabah saatlerinde Ay Mars sekstil. Bu saatlerde enerjiniz yüksek olacağı için sportif faaliyetlere yönelebilir, güne sağlıklı bir beden ve zihin ile başlayabilirsiniz. Herhangi bir konuda karar vermeniz gerekirse detayları düşünmeden aceleci davranmamaya özen gösterin.
⚡️Öğlen ise Ay Kiron ile kavuşumda. Yeni başlayan haftada beraber çalıştığınız iş arkadaşlarınızla güzel bir motivasyon yakalayabilir, onları yeni projelerde destekleyebilirsiniz. Hayatınızı planlamak ve yönetmek konusunda özgüveniniz yüksek olacak.
🌟Akşam ise Ay Satürn sekstil. Bu saatlerde işinizdeki başarınızı arttırmak, yükselmek, terfi almak için ciddi düşünceler içine girebilirsiniz. Çevrenizdekilerin saygısını kazanmak sizin için her zamankinden önemli olacak. Sizden yaşça büyük olan birine özel problemlerinizi danışıp fikirlerinden, tecrübelerinden yararlanabilirsiniz.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu