12 Ekim, Bugün Gökyüzü

26

🌜Ay Boğa burcunda ilerliyor. Bugün sahip olduğunuz maddi kaynakların değerlerini arttırmak arayış içinde olabilirsiniz. Ailenize ve çocuklarınıza karşı daha korumacı ve özverili bir tutum sergilemeniz söz konusu olabilir.
💥Gün boyu Ay Satürn Uranüs karesi ile etkileşimde. Bir yandan kariyerinizi sağlamlaştırmak, kendinizi üstlerinize kanıtlama isteği duyarken, bir yandan da büyük bir reform yaparak tüm düzeninizi değiştirmek arzusu duyabilirsiniz. Bazı isteklerinize gem vurmak zorunda kalmanız canınızı sıkabilir.
🌟Güneş Satürn üçgen. Konsantrasyonunuz yüksek olacağı için titizlik ve dikkat gerektiren işlerinize yoğunlaşabilirsiniz. Geleceğiniz için planlar yapmaya odaklanabilir, işyerinizdeki pozisyonunuzu yükseltmek için kendinize hedefler koyabilirsiniz.
💥Aynı zamanda Mars Neptün kare ve Merkür Jüpiter’e karşıt. Gereksiz yere fazla cüretkar davranmamaya dikkat edin. Kurduğunuz hayaller gerçekleşmesi uzak hayaller olabilir. Psikolojik rahatsızlıklar gündeme gelebilir. Kendinden fazlasıyla emin, küstah tavırlar en büyük handikapınız olacaktır.
⭐️Akşam saatlerinde Ay Neptün sekstil. Oldukça hassaslaşabilir, çevrenizdeki kişilere karşı acıma hissi ile dolup taşabilirsiniz. Eğer kendinizi yorgun hissederseniz meditasyon yaparak dinlenmeye çalışın.
💫Gece Ay Plüton ile üçgen açıda. Duygularınızın kontrolüne girdiğiniz, yoğun ihtirasa kapıldığınız saatlerdesiniz. Takıntılı tavırlardan ve düşüncelerden uzak durun.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu