12 Aralık Salı Gökyüzü

53

🌜 Ay Yay burcunda ilerliyor. Karar alırken duygularınıza değil mantığınıza güvenmek arzusu içinde olabilirsiniz. Adım atarken sağlam ve güvenilir sonuçlar elde etmek sizin için önem kazanabilir. Karşılaştığınız kişileri ve yaşadığınız olayları objektif bir şekilde değerlendirirerek sorunları akıl çerçevesinde halletmeye çalışabilirsiniz.
💥Bugün Ay Mars kavuşumu etkili olacak. Oldukça dikkatli olmanız gereken bir gün olduğunu söyleyeyim. Zira bir anda öfkelenmek, olaylara aniden çok sinirlenmek, gereksiz yere sorunları büyütmek en büyük handikapınız olabilir. Kavgalar ve çatışmalar gündem maddesi olabilir. Güne başlamadan meditasyon yapmanızı, sakinlemenizi, yaşadığınız olayları gözlemlemeye ve ders çıkarmaya niyet etmenizi öneririm.
✨Akşam saatlerinde ise Ay Kiron ile üçgen açı yapacak. Kendinize ya da yakınlarınıza şifa verebileceğiniz saatlerdesiniz. Geçmişte yaptığınız hataları düşünmek yerine geleceğe odaklanın ve kendinizi motive edin.
🙏Gününüz güzel geçsin.
Karma Astrolog Jale Muratoğlu
.
.
.
#astroloji #jalemuratoğlu #karma #koçburcu #ikizlerburcu #yayburcu #terazi #akrepburcukadını #kovaburcu #balıkburcu #farkındalık #burçyorumları #burçlar