12 Ağustos Bugün Gökyüzü

29

🌜Ay Kova burcunda ilerliyor. Bugün içinizdeki bireysel olma, istediğini yapma duygusu sizi ele geçirebilir. Karar alırken duygularınızın yerine mantığınızla hareket etmek istersiniz. İnsanlarla iletişiminiz güçleneceği için sosyal ortamlarda bulunmak size daha fazla zevk verebilir.
🌕Sabah çok erken saatlerde Ay Güneş karşıt. Saat 04:35’te Kova burcunda Dolunay gerçekleşiyor. İlişkiler ciddi testten geçecek. Kimileri inceldiği yerden kopacak. Özellikle Aslan, Kova, Akrep, Boğa burçlarında kişisel gezegenleri olanlar daha çok etkilenecek.
💥Sonrasında Ay Satürn ile kavuşumda. Bulunduğunuz ortamdan kaçma içinize çekilme duygularıyla mücadele etmek durumunda kalabilirsiniz. Negatifliğe eğilimliyseniz depresifliğe kayabilir ve baş etmek durumunda sorunları daha da abartabilirsiniz.
💥Öğle saatlerinde Ay Mars ile kare açıda. En ufacık bir olayı bile büyütebilir ve kendinizi bir münakaşanın ve kavganın içinde bulabilirsiniz. Karar alırken aceleci olmaktan kaçının. Kesici aletlerle çalışırken kendinizi yaralamamaya dikkat edin.
🌑14:06-21:44 saatleri arasında Ay boşlukta. Ay’ın boşlukta olduğu süreçte bir belirsizlik durumu söz konusudur. Bu nedenle önemli kararları bu saat aralığında almamaya dikkat edin. Hedefe varmayı zorlaştırıcı sebepler meydana gelebilir. Beklenmedik pürüzler veya engeller meydana gelebilir.
🌜Sonrasında Ay Balık burcuna geçecek. Hayallerinizin peşinden gitmek sizin için önemli olacak. Sevgilinizle romantik bir akşam planlayın ve gecenin tadını çıkarın.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu