11 Temmuz Salı Gökyüzü

18

🌑Gece 02:11-02:55 arası Ay boşlukta. Bu saat aralığında uyanıksanız önemli bir kakar verecekseniz dikkatli olmanızda fayda var.
🌜Sonrasında Ay Boğa burcuna geçiyor. Bugün maddi kaynaklarınızı arttırmak için kendinizi daha hırslı hissedebilirsiniz. Daha inatçı, kararlarının arkasında duran, değişime direnen, sevdiklerini fazlasıyla sahiplenen bir yapı içinde olmanız mümkün. Yeme içme konularında aşırı gitmemeye dikkat etmekte fayda var. Zira iştahınız artabilir.
✨Sabah saatlerinde Ay Mars ile üçgen. Bu enerjiler sizi yeni bir projeye başlamak için heyecanlandıra bilir ve teşvik edebilir. Liderliği yapmak grup liderliği yapmak aslanımızla toplantıya toplantılar gerçekleştirmek için uygun bir zaman dilimi. İşleri çabuk çabuk halletmek heyecanı içinde olacaksınız.
❗️Gün boyu Merkür Ay Düğümleri ile olumsuz açıda. İşbirliği yapmak istediğiniz kişilerle anlaşmakta zorluk çekebilirsiniz. Bu nedenle bugün yeni bağlantılar kurmak yerine rutin işlerinize devam etmenizde fayda var.
💫Öğleden sonra Ay Satürn sekstil. Derin derin düşüncelere dalmak ve ciddi konulara odaklanmak ihtiyacı içine girebilirsiniz. Önemli kişilerle bir araya gelmek ve onların tecrübelerinden faydalanmak böylece hayatınıza ışık tutmak isteyebilirsiniz.
💥Merkür bugün Aslan burcuna geçiyor. İletişim anlamında daha yaratıcı olabilirsiniz. Kendinizi ifade ederken başkalarının ilgisini üzerinizde toplamak hoşunuza gidebilir. Yeni fikirler ve projeler ortaya çıkarma kabiliyetiniz artabilir. Egosantrik konuşmalara dikkat etmeli.
✨Akşam saatlerinde Ay Jüpiter kavuşumda. Bu saatlerde karşınızdaki kişilere daha töleranslı olacak ve bozuk olduklarınızla aranızı düzelteceksiniz. Aklınız ve mantığınız yerine sezgilerinizi ön plana almak ve hayatın derin konularını irdelemek arzusu duymanız söz konusu.
🙏Gününüz güzel geçsin.
Karma Astrolog Jale Muratoğlu