11 Temmuz Bugün Gökyüzü

27

🌜Ay Yay burcunda ilerliyor. Bugün yaşamı çok da fazla ciddiye almayarak hayatınızı sürdürme isteği içinde olabilirsiniz. Ferah olmak, rahatınıza bakmak, gezip tozmak arzusu yoğunlaşabilir. Karşılaştığınız olumsuz olaylardan etkilenmek yerine mantığınızla bunlara çözüm bulmak istersiniz. Akrabalarınızla ve dostlarınızla bir araya gelmek ve onlarla sosyal ortamlarda bulunmak sizi mutlu edebilir.
🎉Sabahın erken saatlerinde Ay Jüpiter ile üçgen açıda. Bu pazartesi sabahı şanslı olduğunuzu düşünüp haftaya güzel bir enerjiyle başlayacaksınız. İşleriniz adeta siz hiç gayret göstermeden kolaylıkla akıp yoluna girecek. İnsanların size olan manevi desteğini fazlasıyla hissedeceksiniz.
💫Öğleye kadar Ay Kiron ile üçgen. Yakınınızda bulunan bir hastanıza destek olarak onun şifalanmasına yardımcı olabilir veya kendi hastalıklarınıza şifa bulabilirsiniz.
❤️‍🔥Gece saatlerinde Ay Venüs karşıt. İsteklerinizi kolayca elde edebileceğiniz şeklinde yanlış bir düşünceye kapılabilirsiniz. İnsanlarla birebir yoğun ilişkiler kurmak arzusu yükselecektir. Duygularını karşı tarafa aktarmak için inanılmaz bir istek duyabilirsiniz. Gece gece yeme konusunda aşırıya kaçıp buzdolabının önünden ayrılamamanız söz konusu olabilir. Dikkat edin, bütün hafta yaptığınız diyeti bir anda bozabilirsiniz.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu