11 Ocak Çarşamba Gökyüzü

11

🌜Ay Başak burcunda ilerliyor. Daha planlı, programlı olmak ve sorumluluklarınızı yerine getirmek isteyeceksiniz. Olaylara fazlasıyla eleştirel yaklaşabilir ve çevrenizdeki kişilere kusurlarını söylemekten çekinmeyebilirsiniz. Analitik zekanızı ön plana çıkararak hayatınızı daha fazla düzene koymak arayışı içinde olmanız mümkün.
❗️Sabah saatlerinde Ay Mars kare! Güne başlarken hissettiğiniz agresiflik tartışmaya eğilim küçük bir olayla patlama noktasına gelebilir. Sakin kalmaya özen göstermelisiniz. Özellikle kesici aletlerle çalışırken ani yaralanmalara karşı dikkatli olmalı. Bunun dışında sabah trafikte kazalara karşı temkinli olmakta fayda var.
💥Merkür Kiron karesi bütün gün etkili olacak. İlerisini düşünmeden sarf ettiğiniz sözler sevdiğiniz kişilerin kalbinin kırılmasına neden olabilir. Bu nedenle dilin kemiği yok sözünü dikkatli bir şekilde düşünmenizi ve ona göre davranmanızı tavsiye ederim.
✨Bu arada Venüs de Ay Düğümleri ile uyumsuz açıda. Bu enerjiler hem ilişkiler hem de parasal anlamda bazı zorlanmaları beraberinde getirir. Atacağınız her adım ve alacağınız her karar var olan problemlerinize yenilerini ekleyebilir.
🎊Öğleden sonra Ay Ay Düğümleri ve Merkür ile olumlu açıda. Önemli bir toplantı ve iş görüşmeniz varsa bu saatleri tercih edebilirsiniz.
🌟Gece saatlerinde Ay Uranüs üçgen. Bir insanla tanışmak ve hayatın getireceği heyecanları beraber paylaşmak arzusu yoğun olacak. Eğer dışarıya çıkarsanız değişik ve size pozitif enerji veren bir yere gitmeyi isteyeceksiniz. Süprizlere açık olun.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu