11 Nisan Salı Gökyüzü

22

🌜Ay Yay burcunda ilerliyor. Bugün yaşamı çok da fazla ciddiye almayarak hayatınızı sürdürme isteği içinde olabilirsiniz. Ferah olmak, rahatınıza bakmak, gezip tozmak arzusu yoğunlaşabilir. Karşılaştığınız olumsuz olaylardan etkilenmek yerine mantığınızla bunlara çözüm bulmak istersiniz.
💫Sabah saatlerinde Ay’ın Güneş ve Jüpiter ile olumlu açısı devam ediyor. Bugün yapacağınız işleri rahatlıkla bitirebileceğiniz kanaatinde olacaksınız. Çevrenizdeki kişilerle uyumlu bir enerjiniz olacak.
💓Bütün gün Venüs Plüton arasında uyumlu açı var. Finansal konularda yeni girişimlerde bulunmanız olumlu sonuçlar doğurabilir. Aşk ilişkinizde duygusal anlamda daha derin ve yoğun duygularla dolu olacak, sevgiyi tutku dolu yaşamak isteyeceksiniz.
❗️Öğle saatlerinde Ay Neptün kare. Herhangi bir konuda karar verirken belirsizlikler sizi oldukça sıkabilir. Net düşünmekte zorlanabilir, isabetli adımlar atmayabilirsiniz. Önemli konularla imza atmamaya çalışın.
🌑13:47-20:33 arası Ay boşlukta. Ay’ın boşlukta olduğu süreçte bir belirsizlik durumu söz konusudur. Bu nedenle önemli kararları bu saat aralığında almamaya dikkat edin. Hedefe varmayı zorlaştırıcı sebepler meydana gelebilir.
❤️Venüs bugün İkizler burcuna geçiyor! Bu durum sosyal anlamda daha keyifli ve aktif bir döneme gireceğiniz anlamına geliyor. Birlikte olduğunuz insanlarla iletişim anlamında rahat, neşeli olacağınız ve bir çok bağlantı kuracağınız anlamına da geliyor.
🙏Gününüz güzel geçsin.
Karma Astrolog Jale Muratoğlu