11 Mart Cumartesi Gökyüzü

28

🌑03:05-03:51 saatleri arasında Ay boşlukta. 🌜Sonrasında Ay Akrep burcuna geçiyor. Çevrenizdeki insanlara karşı daha kuşkucu ve güvensiz bir yapı sergilemeniz ve arkanızdan iş çevirildiği şeklinde bir takım şüphelere düşmeniz söz konusu olabilir. Kendi özelinizi, sırlarınızı paylaşmak herzamankinden daha zor olabilir. Size yapılan yanlışları hatırlayarak bunların karşılığını vermek eğilimine girebilirsiniz.
🌟Bugün Venüs Mars üçgeni etkili olacak. İnsanlarla ilişkilerde daha rahat ve samimi hissettiğiniz bir gün olacak. Müzik, tiyatro gibi sanatsal alanlarda, reklamcılık ve halkla ilişkilerle ilgili görevlerde çalışanlar başarılı işlere imza atabilirler. Çevrenize çekici görünecek ve oldukça dinamik hissedeceksiniz.
💫Sabah erken saatlerde Ay Satürn üçgen. Hayatınızdaki olaylara karşı son derece gerçekçi ve realist yaklaştığınız ve duygularınızı kontrol altına aldığınız bir zaman diliminde olacaksınız. Karşınıza çıkan zorluklara göğüs germeniz mümkün olacak.
❗️Öğle saatlerinde Ay GAD ile kavuşumda. Zihniniz sürekli geçmişe kayarak yaşadığınız deneyimleri tekrar düşüncelerinize getirebilir. Aslında anlamamız gereken geçmişi ve geleceği düşünerek fazlasıyla zaman kaybettiğimizin farkına vurmaktır. Geçmişten ders alıp günümüze bakmamız en doğrusu.
🙏Gününüz güzel geçsin.
Karma Astrolog Jale Muratoğlu