11 Mart Çarşamba 2015 -Bugün Gökyüzü

99

11 Mart Çarşamba Bugün Gökyüzü

Ay spritüel konulara meraklı, gururlu, kararlı Akrep burcunda ilerliyor. Güvence ihtiyacımızın yeteri kadar tatmin olmaması huzursuz hissetmemize neden olabilir. Gün içerisinde yoğun çalışma ve dayanıklılık gerektiren işlerle mücadele etmemiz mümkün. Bu kontrollü enerjiler altında bizi maniple eden kişilere karşı direnç gösterebiliriz. Sezgilerimizin yüksek olması sebebiyle her türlü olayı önceden algılamamız önlem almamıza imkân verebilir.

Sabah 06:21 itibariyle Ay Güneş arasında üçgen açı mevcut. Öğlene kadar bu enerjiler altında duygularımız ve zihnimiz uyum içinde hareket edecek. Gün içinde yapılacak işleri sabahtan organize edebiliriz. İç huzurumuzun yerinde olması sebebiyle başkalarına karşı tavırlarımız onların rahatlamasına neden olacaktır. Sosyalleşme ihtiyacımızın artması sebebiyle arkadaşlarımızla beraber olmak için program yapabiliriz.

Saat 19:50 ‘de Ay ile Merkür arasında kare açı mevcut. Yaşamış olduğumuz olaylar duygularımızın mantığımızın üzerine çıkmasına ve içimizde bazı çelişkiler hissetmemize neden olabilir. Problemleri çözmek adına girişimde bulunmak için uygun saatler değildir. Karşı tarafı anlamakta zorlanacağımız için sorunları daha sonra halletmeye çalışmalıyız. Yapılacak en uygun şey rahatlatıcı bir ortamda olmaya özen göstererek kendimizi akışa bırakmak olacaktır.

Ay 21.46 itibariyle boşluğa girecek. Bu saatten sonra yarım kalan işlerimizi toparlamak, yeni girişimlerde bulunmamak son derece önemli. Aksi taktirde verim almakta oldukça zorlanabiliriz. Ay’ın burç değiştirmeye hazırlandığı bu saatlerde aklımızın dağınık olması kuvvetle muhtemel. Konsantrasyonumuzun az olmasından dolayı hata yapma olasılığımız daha yüksek. Fazla dikkat gerektirmeyen, rutin işlerimize devam edebiliriz. Aynı zamanda dua ve meditasyona yönelmek için de bu saatler uygun vakitlerdir.

Bugün gökyüzünde dikkat çeken gezegen hareketi ise Mars Uranüs kavuşumu. Son derece güçlü bu enerjiler altında isteklerimizin peşinden gitme arzumuzun yüksek olması muhtemel. Zorlayıcı ve ani isteklerimizi yerine getirmek için içimizde kontrol edilemeyen bir baskı hissedebiliriz. Haritamızda bu gezegenlerin düştüğü ev konularında mücadele etmemiz söz konusu. Kızgınlık, öfke patlamaları bu enerjilerin çıkış noktası olacağı için uzun süreden beri bizi rahatsız eden olaylar karşısında tepkilerimiz şiddetli olabilir. Tartışmacı, uzlaşmadan uzak tavrımız nedeniyle gerçekleşmesi muhtemel işlerimiz sarpa sarabilir.

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

www.astrologjalemuratoglu.com

https://www.facebook.com/groups/astrolojikaydinlanma/

Twitter : @JaleMuratoğlu

Linkedin: Jale Muratoğlu

Web sitesindeki tüm bilgi ve resimlerin her hakkı saklıdır, kopyalanamaz, kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.