11 Kasım, Bugün Gökyüzü

31

🌜Ay İkizler burcunda ilerliyor. Güçlü gözlem yeteneğiniz keskin zekanız ile çevrenizde olan bitenleri daha çabuk kavrayabilirsiniz. Çeşitli gruplar içerisinde var olma ve sosyalleşme eğilimi söz konusu olabilir. Düşünceleriniz ve duygularınız sürekli değişkenlik gösterebilir. Her konuda bilginizi arttırmak için büyük bir açlık duygusu hissedebilirsiniz.
💥Öğle saatlerinde Ay Neptün kare. Size söylenen sözlerin, verilen vaatlerin gerçekçi olmama durumunu mutlaka hesaba katmanızda fayda var. İnsanlara körükörüne güvenmeyin, yoksa insanlar sizin güveninizi kötüye kullanabilir.
🔥Öğleden sonra Ay Mars ile kavuşumda. Son derece güçlü, enerjik ve hırslı hissedeceksiniz. Ancak sizi öfkelendirecek olaylarla karşılaşırsınız, kendinizi kontrol etmekte oldukça zorlanabilirsiniz. Öfkenizi yenmek her zamankinden zor olabilir.
❗️Gün boyu Güneş Satürn karesi etkili. Özellikle patronunuzla veya yetkili önemli kişilerle bir iş bağlantısında bir görüşme yapacaksınız veya toplantı planlıyorsanız bugünü tercih etmemenizde fayda var. Beklediğiniz sonuçları almakta güçlük çekebilirsiniz. Bu kişiler size destek sağlayacakları yerde köstek olabilirler.
💥Akşam saatlerinde Ay Jüpiter kare. Patavatsızca konuşarak karşınızdaki kişiyi kırma ihtimalini göz önünde bulundurun. Ağzınızdan çıkanı mutlaka kulağınız duysun. Gereksiz harcamalar yaparak israfa kaçabilir, bütçenizi aşabilirsiniz.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu