11 Ekim, Bugün Gökyüzü

21

🌜Ay Boğa burcunda ilerliyor. Bugün maddi kaynaklarınızı arttırmak için kendinizi daha hırslı hissedebilirsiniz. Daha inatçı, kararlarının arkasında duran, değişime direnen, sevdiklerini fazlasıyla sahiplenen bir yapı içinde olmanız mümkün. Yeme
✨Merkür bugün Terazi burcuna geçecek. Özellikle ikili ilişkilerde her iki taraf daha adaletli olmaya özen gösterecek. Uyumlu olmak, kibar olmak, ben demek yerine biz demek, küs olduğunuz kişilerle barışmak sizin için önem kazanacak. Ancak karşı tarafı mutlu etmek isterken kendi isteklerinizden çok ödün vermeyin. İnsanların sizi kullanmasına izin vermeyin.
💥Merkür Jüpiter karşıtlığı bugün etkili olacak. Son derece iyimser olabilir ve ruhen kendinizi iyi hissedebilirsiniz. Yardıma muhtaç insanların ihtiyaçlarına koşmak, onlara yardım eli uzatmak arzusu duyabilirsiniz. Yaptığınız tavırlardan, söylediğiniz sözlerden fazlasıyla emin olmanız, kendini beğenmiş tavırlarda bulunmanız en büyük handikapınız olacaktır. Özellikle yakın akrabalar, kardeşler ve arkadaşlarınızdan sizi kızdıracak bazı ters tavırlar görebilirsiniz. Hayal kırıklığına uğramanız söz konusu olabilir.
⭐️Aynı zamanda Güneş Satürn ile üçgen yapacak. Yaşamınızı gözden geçirmek, özellikle iş veya özel hayatınızı değerlendirmek üzere enerjinizi odaklayabilirsiniz. Konsantrasyonunuz yüksek olacağı için geleceğinize yönelik planlar yapabilir, titizlik ve disiplin isteyen işlerde başarı elde edebilirsiniz.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu