11 Aralık Pazartesi Gökyüzü

62

🌜Ay Akrep burcunda ilerliyor. İnsanlara karşı biraz güvensiz, kuşkucu yaklaşabilir, daha içe kapalı bir yapı sergileyebilirsiniz. Sırlarınızı paylaşmak yerine kendinize saklama isteği yoğundur. Sezgileriniz güçlü olduğu için karşınızdaki kişilerin niyetlerini daha kolay anlarsınız. Çok konuşmak yerine ketum ve kontrolü elinde tutan bir tavır içinde olabilirsiniz.
✨Sabah saatlerinde Ay Neptün üçgen. Herşeyden elinizi eteğinizi çekip yalnız kalmak, hayaller kurmak isteyeceksiniz. Yaratıcılığınızı ortaya koyduğunuz işleriniz varsa bu enerjileri kullanabilirsiniz.
💫Sonrasında Ay Plüton sekstil. Başınıza gelen ve sizi oldukça etkileyen bir olayın derinine inecek, detaylı bu konuda kafa yoracaksınız. Güzel ve gizemli olan şeylere ilginiz artabilir.
🌑11:57-14:10 arasında Ay boşlukta. Ay’ın boşlukta olduğu süreçte bir belirsizlik durumu söz konusudur. Bu nedenle önemli kararları bu saat aralığında almamaya dikkat edin. Hedefe varmayı zorlaştırıcı sebepler meydana gelebilir. Beklenmedik pürüzler veya engeller meydana gelebilir.
🌜Ardından Ay Yay burcuna geçiyor. Yıpratıcı iş hayatı, üzerinizdeki sorumluluklar artık sizi fazlasıyla rahatsız edebilir. Bu nedenle kısa da olsa bir seyahate çıkmak, bulunduğunuz şehirden uzaklaşarak rahatlamak isteyebilirsiniz.
❗️Öğleden sonra Ay Satürn ile kare açı yapacak. Bu saatten sonra içinizde huzursuzluk, daralma hissedebilir, daha da kabuğunuza çekilebilirsiniz. İş hayatınızda ilerleyememeniz, bazı kişilerin önünüzü kesmesi canınızı sıkabilir. Lütfen başarıyı hakettiğinize inanarak ve kendinize güvenerek çalışmaya devam edin.
🙏Gününüz güzel geçsin.
Karma Astrolog Jale Muratoğlu