11 Aralık Pazar Gökyüzü

35

🌜Ay Yengeç burcunda ilerliyor. Ailenize, çocuklarınıza ve ebeveynlerinize daha fazla vakit ayırmak isteyebilir, onların sorunları ile ilgilenmek arzusu duyabilirsiniz. İçinizde aile bağlarını daha güçlendirmeye yönelik bir his de oluşabilir. Sizin için önemlerini daha çok kavrayabilir, onlara karşı tutku dolu bir bağlılık hissedebilirsiniz.
✨Sabah saatlerinde Ay Neptün üçgen. Bu saatlerde kendi dünyanıza çekilip hayal kurmak ve bu hayalleri nasıl gerçekleştireceğiniz üzerinde düşünmek isteyebilirsiniz. Sanatsal konularla ilgileniyorsanız ilham verici çalışmalara imza atabilirsiniz.
💥Öğleden sonra Ay Plüton karşıt. Derinlerde bastırdığınız duygularla mücadele etmeniz gerekebilir. Böyle bir ruhsal durumda olmanız ilişkinize de yansıyacak ve bir takım çekişmeleri de beraberinde getirecektir. Kıskançlık, manipülasyon, aşırı sahiplenme, baskı, suçluluk duygularıyla mücadele etmeniz gerekebilir.
✨Akşam saatlerini geçtiğinde Ay Jüpiter ile üçgen açı yapacak. Nihayet kendinizi şanslı, mutlu, rahatlamış hissettiğiniz saatlerdesiniz. Yakın çevrenizdeki insanları dost olarak görecek ve onlarla samimi bir diyaloğa girmek isteyeceksiniz. Hayatın farklı yönlerini deneyimlemek ve araştırmak arzusu duymanız söz konusu.
🌑21:48-23:08 arası Ay boşlukta. Bu saat aralığında önemli kararlar almamaya özen gösterin. Hedefe varmayı zorlaştırıcı sebepler meydana gelebilir. Beklenmedik pürüzler veya engeller çıkabilir.
🌜Sonrasında Ay Aslan burcuna geçiş yapacak. Bu saatten sonra keyfinize bakmak isteyeceksiniz. Ailenizi sarıp sarmalayarak onlara güven vermek sizin için önemli olacak.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu