12 Aralık 2014 -Bugün Gökyüzü

168

 12 Aralık Cuma Bugün Gökyüzü;

Ay sıcakkanlı, ilgi görmeyi seven, sevecen Aslan burcunda ilerliyor. Gün boyunca Aslan enerjilerini üzerimizde hissedebiliriz. Saygınlık ve bulunduğumuz ortamlarda güçlü görünme arzumuz her zamankinden yüksek olabilir. Kendimize olan güvenimizi içimizde hissetmemiz, sosyal çevre içerisinde dikkat çekmemizi sağlayacak.

13:30’da Ay Akrep burcundaki Satürn ile kare açı içerisinde. Hayatımızın her alanında aldığımız sorumlulukların bize ağır geldiğini hissettiğimiz zamanlar. Üzerimizdeki ağırlık duygusu içimizi sıkabilir. Sürekli güçlü görünme ve işlerimizi en mükemmel şekilde yapma arzusu bizi biraz yıpratmış olabilir. İçimize dönük bir ruh hali sergileyebiliriz.

14:50’de Ay Akrep burcundaki Satürn ile son açısını (kare açı) yaparak boşluğa girecek ve 17:20’de Başak burcuna girmek üzere hazırlanacak. Ay’ın boşluğa düştüğü saat aralığında yarım kalan işlerimizi toparlamak, yeni girişimlerde bulunmamak son derece önemli. Aksi taktirde verim almakta oldukça zorlanabiliriz. Ay’ın burç değiştirmeye hazırlandığı bu saatler arasında aklımızın dağınık olması kuvvetle muhtemel. Konsantrasyonumuzun az olmasından dolayı hata yapma olasılığımız daha yüksek. Önemli iş görüşmeleri ve toplantılarımızı, sözleşmelerimizi, mühim anlaşmalarımızı alım satım işlerimizi, önemli mail gönderimlerimizi ve telefon görüşmelerimizi Ay boşlukta iken yapmamak mühim. Fazla dikkat gerektirmeyen, rutin işlerimize devam edebiliriz. Aynı zamanda dua ve meditasyona yönelmek için de bu saatler uygun vakitlerdir.

17:20’de Disiplinli, yetenekli, analizci enerjilere sahip Başak burcunda ilerleyen Ay; bizi amaçlarımıza yönelik çalışmalar yapmaya teşvik ediyor. Ancak fazla detaylara takılmamalı, aşırı titizlenmemeli, her şeyin altında bir şey aramamaya çalışmalıyız.

21:29’da Ay Oğlak burcundaki Venüs ile üçgen açı içerisinde. Yardımseverlik duygularımızı tatmin etmek adına dernek faaliyetlerine yönelmek isteyebiliriz. Ayrıca kadınlarla ilişkilerimizin olumlu olduğu saatler içerisindeyiz.

Gece 03:30’da Ay Balık burcundaki Neptün ile karşıt açı içerisinde. Gecenin bu saatlerinde uyanık olanlar realiteden uzaklaşarak Neptün’ün aldatıcı ve hayal kurduran enerjilerine kapılabilirler. Bu nedenle ileriye dönük hedeflerde gerçekçiliği elden bırakmamaya önem vermekte fayda var.

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

www.astrologjalemuratoglu.com

https://www.facebook.com/groups/astrolojikaydinlanma/

Twitter : @JaleMuratoğlu

Web sitesindeki tüm bilgi ve resimlerin her hakkı saklıdır, kopyalanamaz, kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.