11 Aralık 2014 -Bugün Gökyüzü

103

 11 Aralık Perşembe Bugün Gökyüzü;

 Ay özgüvenli, lider, içten Aslan burcunda ilerliyor. Yaptığımız işlerde risk alma ve kendimizi ortaya koyma isteğimiz yoğunlaşabilir. En ufak bir eleştiride demoralize olarak işlerimizi yarım bırakma olasılığını göz önüne almalı, kendimize olan özgüvenimizi de sağlam tutmalıyız. Neler yapmak istediğimizi gerçekten hissedeceğimiz bu enerjiler altında kalbimizin sesini dinleyerek onları hayatımıza geçirmemiz mümkün. Onaylanma ihtiyacı gün boyu içten içe bizi tetikleyebilir. Bu duygularımızı kontrol ederek hareket etmemiz son derece önemli. Yaptığımız işe inancımızı ve sevgimizi katarsak, karşımızdaki kişilere de kendimizi ispat etme isteğini ortadan kaldırırsak başarı arkasından gelecektir.

19:29’da Ay Yay burcundaki Güneş ile üçgen açı içerisinde. Günün bu saatleri artık bizim için rahatlama ve gevşeme zamanı. Bu amaçla sosyal ortamlarda bulunmak, arkadaşlarımızla vakit geçirmek isteyebiliriz. Arkadaşlarımızla keyif verici mekanlarda bulunmak bize iyi gelebilir. Onların yanında son derece dost canlısı ve esprili bir tutum sergileyerek dikkatleri üzerimize çekmek istiyoruz. Hayatı akışına bıraktığımız anlardayız.

23:29’da Ay Yay burcundaki Merkür ile üçgen açı yapacak.  Ruhumuz ve zihnimiz birlikte uyum içinde hareket ediyor. Düşüncelerimizle ve ortaya koyduğumuz fikirlerle de dikkat çekmek arzusundayız. Birlikte olduğumuz kişilerle son derece sıcakkanlı davranacak ve güzel bir diyalog içinde olacağız.

Gece 01:30’da Ay Aslan burcundaki Jüpiter ile kavuşum içerisinde. Bu enerjiler altında sabaha huzurlu, mutlu uyanacağız.

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

www.astrologjalemuratoglu.com

https://www.facebook.com/groups/astrolojikaydinlanma/

Twitter : @JaleMuratoğlu

Web sitesindeki tüm bilgi ve resimlerin her hakkı saklıdır, kopyalanamaz, kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.