11 Ağustos Bugün Gökyüzü

29

🌜Ay Kova burcunda hareket ediyor. Bugün olaylar karşısında rasyonel bir tutum sergilemek ve soğukkanlı davranabilmek sizin için herzamankinden daha kolay olabilir. Varolan problemlerinize yeni bir bir bakış açısıyla çözüm getirebilir ve elle tutulur sonuçlar alabilirsiniz. Son derece cesaretli ve metanetli bir tavırlarla hedeflerinize ulaşmak sizin için önem kazanabilir.
✨Sabah saatlerinde Ay Jüpiter ile sekstil. Kendinizi çok iyi, şanslı ve mutlu hissederek güne uyanacaksınız. Dostlarınızla veya akrabalarınızla bir araya gelerek aranızdaki duygusal bağı kuvvetlendirmek için bir takım planlar yapabilirsiniz.
❤️21:29 Venüs Aslan burcuna geçecek. İkili ilişkilerde son derece canlı, aktif, enerji dolu bir sürece giriyoruz. Sevgilinize istediği değeri ve ilgiyi verdiğiniz sürece her konuda cömert bir tutum içinde olacağını göreceksiniz. Gezmek, eğlenmek, birlikte sanatsal faaliyetlere katılmak ve hayatın tadını çıkarmak isteyeceğiz.
💥Gün boyu Güneş Uranüs kare. Hiç beklemediğiniz olaylar karşınıza çıkarken bu durum aniden öfkelenmenize, sinirlenmenize ve kendinizi tutamayarak tartışmalar içine girmenize neden olabilir. Enerjiler kimi zaman kazalara da neden olabilir, bu nedenle dikkatli olmakta fayda var. Planlarınızın ani bir şekilde bozulması huzurunuzu kaçırabilir.Her şeyi bırakıp gitme ve özgürleşme isteği fazlasıyla yüksek olabilir.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu