10 Mayıs Çarşamba Gökyüzü

47

🌜 Ay Oğlak burcunda ilerliyor. Bugün daha fazla hayatınızın amacını bulmak ve bunu gerçekleştirmek arzusu içinde olabilirsiniz. Üzerinizdeki sorumlulukları yerine getirirken son derece idealist, çalışkan olma ve başarma arzusu yüksektir. Duygularınızı kontrol altına alma hissi yoğundur. Davranışlarınızın ve duygusal eğilimlerinizin nasıl olması gerektiğini belirleyip buna göre davranabilirsiniz. Çevrenizdeki insanların size olan saygısını hissetmek önem kazanabilir.
❗️Sabah saatlerinde Ay Kiron kare. Kendinizi gereksiz yere geçmişte yaptığınız hatalardan dolayı suçlamayın ve eleştirmeyin. Geçmişi geçmişte bırakın. Travmalarınızı iyileştirmek için olumlamalar yapmayı, bunları yazıya dökmeyi deneyebilirsiniz.
💫İlerleyen saatlerde Ay Uranüs üçgen. Aniden gelen güzel bir haber yüzünüzü aydınlatabilir. Hayat her zaman sürprizlerle doludur. Siz yeterki isteyin ve olacak olan herşeyin hayrınıza olduğunu bilin.
✨Daha sonrasında Ay Güneş üçgen. Özgüven ve cesaretin geldiği bu saatlerde önemli iş görüşmeleri yapabilir ve başarılı işlere imza atabilirsiniz.
❤️‍🔥Akşam ise Ay Mars karşıt açıda. Duygusal ihtiyaçlarınızı yeterince tatmin edememek sizi agresifliğe sürükleyebilir. İletişimde bulunduğunuz kişilerle bir anda kavgaya tutuşabilir, gereksiz yere olay çıkarabilirsiniz. Unutmayın öfke ile kalkarsanız zararla oturursunuz.
💫Gece yarısı ise Ay Neptün sekstil açıda. Bu saatleri dinlenmeye, meditasyon ve duaya ayırabilirsiniz. Zira yalnız başınıza kalıp ertesi gün için rahatlamaya çalışmak size iyi gelecek.
🙏Gününüz güzel geçsin.
Karma Astrolog Jale Muratoğlu