10 Mart Salı 2015 -Bugün Gökyüzü

138

 10 Mart Salı Bugün Gökyüzü;

Ay gizemli, sezgisel, iradeli, kontrollü Akrep burcunda ilerliyor. Gizli olanın arkasındakileri merak ettiğimiz bu etkiler altında hayatımızla ilgili olayların perde arkasını araştırmaya yönelebiliriz. Şifa enerjilerini içinde barındıran Akrep döngülerinde mümkün olduğunca ruhsal çalışmalar yapmak, yardıma ihtiyacı olan kişilerin problemlerine eğilmek en doğrusu. Bu konulara eğilerek değişim ve dönüşümler yaşamak kuvvetle muhtemel.

Sabah saatlerinde Ay Neptün üçgen açı içerisinde. Duygularımızda derinlik hissedeceğimiz bu saatlerde dua ve meditasyona yönelebiliriz. Hayal dünyamızın zenginliği bize yaratıcılık gerektiren çalışmalarda başarı getirecektir. Okült konularda kitaplar okumak için de güzel saatler.

Akşam saatlerinde ise Ay Jüpiter karesi içimizdeki duyguları abartılı bir şekilde ortaya koyma eğilimimize dikkat çekiyor. Bu durum bulunduğumuz çevre içerisinde yanlış anlaşılmamıza neden olabilir.  Bugün israf edecek şekilde para harcamamaya da dikkat etmeliyiz.

Geceki Ay Plüton sekstil açısı ise kendimizi güçlü hissedeceğimizi ve bunu da dışarıya yansıtacağımızı gösteriyor. Kararlı tavırlarımızla istediğimizi elde etmemiz mümkün.

Bugün Jüpiter ile Mars arasında üçgen açı mevcut. İçimizdeki coşkuyu arttıran, elimize aldığımız konuları hevesli bir şekilde bitirmemize yardımcı olacak enerjiler altında angarya gördüğümüz işleri hızlı bir şekilde yerine getirebiliriz. Mars’ın cesaret veren enerjisi yeni projelere girişmek için bizi teşvik edecek. Ayrıca üzerimizde fazlasıyla enerji hissedeceğimiz için bunu dengelemek adına fiziksel faaliyetlere de yönelmek son derece uygun olacaktır.

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

www.astrologjalemuratoglu.com

https://www.facebook.com/groups/astrolojikaydinlanma/

Twitter : @JaleMuratoğlu

Web sitesindeki tüm bilgi ve resimlerin her hakkı saklıdır, kopyalanamaz, kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.