10 Kasım Cuma Gökyüzü

59

❤️Bugün en büyük Türk olan Yüce Atamızı büyük bir saygı ve sevgi ile anıyoruz. Senin kurduğun bu ülkenin mirasçıları ve askerleri olmaktan onurlu ve gururluyuz.
🌜Ay Terazi burcunda ilerliyor. Gün içinde kendinizi daha sosyal çevrenizdekilerle iletişim kurmaya açık hissedebilirsiniz. Uyumlu olmak ve insanlarla barışçıl, dengeli ilişkiler kurmak istersiniz. Adalet duygunuz ön plandadır. Hoşsohbet, nüktedan tavırlarla dikkatleri üzerinize çekme arzusu duyabilirsiniz.
💫Sabah 09:24’te Merkür Yay burcuna geçiyor. Hayata karşı daha açık fikirli, özgür düşünebilen, düşündüklerini söylemekten çekinmeyen bir tutum sergileyeceksiniz. Geleceğinizi daha büyük bir vizyon üzerinden planlamak ve bunu gerçekleştirmek üzere adımlar atmak sizin için önemli olacak. İlginizi çeken konularda bilginizi arttırmak ve kültürünüzü genişletmek isteyeceksiniz.
💥Bugün Merkür Satürn karesi etkili olacak. İnsanları gereksiz yere yargılamanız, kötümser bakış açısıyla bakmanız, onlarda kusur bulmanız çevrenizdeki kişileri zorlayabilir. Düşüncelerinizdeki karamsarlık bedensel olarak da yorgun ve bitkin hissetmenize neden olabilir. Enerjiniz düşük olacağı için çalışmak istemeyebilirsiniz ve sorumluluklarınızdan kaçabilirsiniz. Önemli toplantı ve iş görüşmelerinizi ertelemenizde fayda var.
🙏Gününüz güzel geçsin.
Karma Astrolog Jale Muratoğlu