10 Kasım, Bugün Gökyüzü

28

❤️🙏Canımız Atamız, seni büyük bir sevgi, özlem ve saygı ile anıyoruz. Daima kalbimizdesin.
🌜Ay İkizler burcunda ilerliyor. Bugün bilgiyi daha fazla toplama ve yayma eğilimi gösterebilirsiniz. Ancak yeni konuları hızlıca kavrarken konsantrasyon güçlüğü çekme durumu sıkıntı yaratabilir. Ruh haliniz gün içinde sık sık değişkenlik gösterebilir, bu durum çevrenizde size uyum sağlamak zorunda olan insanlar açısından zorlayıcı olabilir. Yine de iletişim yönünüz kuvvetli olduğu için insanların dikkatini üzerinize çekebilirsiniz.
💥Bugün Merkür Satürn karesi etkili. İçinizden dolup taşan endişe nedeniyle olumsuz duygular ve kaygılarla boğuşmak durumunda kalabilirsiniz. Kendi kendinizi fazlasıyla sabote ederek iyice karamsarlığa düşmeyin. Yaşadığınız sıkıntıları görmezden gelmek, içe çekilerek uzaklaşmayı istemek en büyük handikaplarınız olacaktır. Ne kadar zor olsa da pozitif olmaya ve anda kalmaya çalışın.
✨Öğleden sonra Ay Kiron sekstil. Gökyüzünde şifalandırıcı enerjiler söz konusu. Kişisel gelişmenizle ilgili konularda bir takım çalışmalar yapmak istiyorsanız bu enerjilerden faydalanabilirsiniz.
💫Gün boyu Venüs Neptün ile üçgen açıda. Ruhsallığınız artabilir. Eğer kalbiniz boşsa ve uzun süredir bir aşk yaşamadıysanız bunun özlemini ruhunuzda fazlasıyla hissedebilirsiniz. Sanatsal işlerle uğraşanların içlerinden taşan ilham onlara yol gösterecek.
✨Gece saatlerinde Ay Satürn üçgen açı yapacak. Olaylara ve insanlara karşı son derece olgun ve ciddi olacağınız bir ruh hali içine girebilirsiniz. İçinde bulunduğunuz her durumu mantıklı ve tutarlı değerlendirmek, masaya yatırmak isteyebilirsiniz.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu