10 Aralık Pazar Gökyüzü

36

🌜Ay Akrep burcunda ilerliyor. Bugün herzamankinden daha fazla sezgisel anlamda güçlendiğinizi hissedebilirsiniz. Bilinmeyen olayları çözmek sizin için önem kazanabilir. Ancak olaylara ve iletişimde bulunduğunuz kişilere yaklaşırken şüpheci bir tavır sergilemekten sakınmanızda fayda var.
❗️Bugün Venüs Jüpiter karşıtlığı etkili olacak. Her konuda aşırıya kaçma eğilimine dikkat etmeniz gereken bir gündesiniz. Cömert olayım derken paranızı israf edebilir, gereksiz eşyaları satın alarak paranızı harcayabilirsiniz. Maddi konularda ihtiyaç sahiplerine yardım etmek isterken bu konuda sömürüye uğrayabilirsiniz. Her konuda dengede olmanın önemini düşünerek hareket etmenizi tavsiye ederim. Partnerinizle sorunlarınızı masaya yatırarak birbirinizin kalbini kırmadan sorunlarınızı çözmeye çalışabilirsiniz.
💥Ayrıca Mars Satürn karesinin de enerjileri aktif. Kendinizi göstermek isterken sizi engelleyen, yapmak istediklerinize ket vuran kişiler veya olaylar ortaya çıkabilir. Kuruntular, vesveselerle boğuşmak durumunda kalabilirsiniz. Özellikle sizden yaşça büyük olan kişilerden destek görememeniz, onların eleştirilerine maruz kalmanız moralinizi bozabilir. Kendinize inanın ve bu enerjilerin geçici olacağını bilerek hareket edin.
🙏Gününüz güzel geçsin.
Karma Astrolog Jale Muratoğlu