10 Aralık 2014 -Bugün Gökyüzü

167

 10 Aralık Çarşamba Bugün Gökyüzü;

 Ay objektif, cesur, sıcak, sevecen Aslan burcunda ilerliyor. Bugün yeni girişimlerde bulunmak yerine organizasyon ve yönetimle ilgili konulara eğilmemiz daha akılcı olacak. Sabit nitelikte Aslan enerjileri şartların değişmesini istemediği için gün içerisinde inatçılık, geri adım atmama duyguları hakim olabilir. Fazla otoriter, kontrolcü tavırlar sergilersek etrafımızdaki kişiler bizden uzaklaşacaktır.  Özellikle kalp ile ilgili konularda sıkışma, çarpıntı, sırt problemleri, gözlerle ilgili sorunlar gündeme gelebilir.

11:30’da Ay Kova burcundaki Mars ile karşıt açı içerisinde. Bu enerjiler altında üzerimizdeki sorumlulukların fazlasıyla üstesinden gelmek için büyük bir mücadele verdiğimiz hissi içinde olacağız. Kendimizi tümüyle ortaya koymak, bütün hünerlerimizi göstermek istiyoruz. Ancak bunu yaparken fazlasıyla yorulabilir gereğinden fazla efor sarf edebiliriz.

Gece 05:29’da Ay Koç burcundaki Retro Uranüs ile üçgen açı yapacak. Bu saatte uyanık olanlar enerjisel anlamda kendilerini çok dinamik hissedebilirler. Bu nedenle çalışmak ve odaklanmak istediğimiz bir işe konsantre olabiliriz. Sanatsal bir faaliyette bulunuyorsanız yaratıcılık veren bu enerjileri de çalışmalarınızda kullanabilirsiniz.

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

www.astrologjalemuratoglu.com

https://www.facebook.com/groups/astrolojikaydinlanma/

Twitter : @JaleMuratoğlu

Web sitesindeki tüm bilgi ve resimlerin her hakkı saklıdır, kopyalanamaz, kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.