10 Ağustos Bugün Gökyüzü

18

🌜Ay Oğlak burcunda ilerliyor. Bugün daha fazla hayatınızın amacını bulmak ve bunu gerçekleştirmek arzusu içinde olabilirsiniz. Üzerinizdeki sorumlulukları yerine getirirken son derece idealist, çalışkan olma ve başarma arzusu yüksektir. Duygularınızı kontrol altına alma hissi yoğundur.
✨Sabah saatlerinde Ay Uranüs üçgen. Kendi görüntünüzde değişiklik yapmak ya da yaşadığınız evde bir takım yenilikler yapmak arzusu duyabilirsiniz. Rutinizden çıkmak üzere yapacağınız değişiklikler sizi mutlu edecek.
🌟Öğle saatlerinde Ay Mars üçgen. Kapasitenizi rahatlıkla ortaya koyacağınız büyük bir cesaret ve özgüven duygusuyla dolu olacağınız bu saatlerde önemli iş görüşmelerinizi yapabilirsiniz. Astlarınıza liderlik etmek, onlarla toplantı yapmak ve yeni projelerinizi konuşmak için de çok güzel enerjiler söz konusu.
💫Ayrıca Ay Neptün ile de sekstil. İnsanlara ve onların sorunlarına karşı son derece duyarlı olup onlarla ilgilenmek isteyeceksiniz. Ancak elinizi vereyim derken kolunuzu kaptırmayın ve insanların sizi suistimal etmelerine izin vermeyin.
⚡️Öğleden sonra Ay Plüton ile kavuşumda. Duygularınızı derinlemesine hissettiğiniz bu zaman diliminde kendinizi keşfedecek bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Kimi zaman kıskançlık, öfke, kin ve kaygı gibi duygularınızla yüzleşmeniz mümkün.
💥Akşam Ay Venüs karşıt. Aşırılığa kaçmayı teşvik eden bu enerjiler sizi israfa ve fazla yemek yemeye ve abartılı davranışlara itebilir.
🌑19:39-21:44 arası Ay boşlukta. Ay’ın boşlukta olduğu süreçte bir belirsizlik durumu söz konusudur. Bu nedenle önemli kararları bu saat aralığında almamaya dikkat edin. Hedefe varmayı zorlaştırıcı sebepler meydana gelebilir. Beklenmedik pürüzler veya engeller meydana gelebilir.
🌜Sonrasında Ay Kova burcuna geçecek. Sorumluluklarınızdan özgürleşmek isteyecek, sizi daraltan sıkan konulardan uzaklaşacaksınız.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu