1 Kasım, Bugün Gökyüzü

25

🌜Ay Kova burcunda ilerliyor. Bugün olaylar karşısında rasyonel bir tutum sergilemek ve soğukkanlı davranabilmek sizin için herzamankinden daha kolay olabilir. Varolan problemlerinize yeni bir bir bakış açısıyla çözüm getirebilir ve elle tutulur sonuçlar alabilirsiniz.
❗️Sabah saatlerinde Ay Güneş ile olumsuz açıda. Fiziksel ve ruhsal olarak dengeli hissetmeyeceğiniz için karamsar bir ruh halinde güne uyanabilirsiniz. Kısa süreli olsa da meditasyon veya dua ile olumlama yaparak pozitif bir ruh haline gelmeye çalışın.
❤️‍🔥Öğle saatlerinde Ay Venüs ile uyumsuz açıya girecek. İkili ilişkilerin test edildiği enerjiler devreye giriyor. Sevgilinizle aranızda geçen konuşmalarda birbirinizi anlamak herzamankinden güç olabilir. Farkında olmadan kırıcı kelimeler ağzınızdan çıkabilir.
💥Akşam saatlerinde Ay /Ay Düğümleri ile uyumsuz açıda. Oldukça sıkıntı hissedebilir, başınıza gelen olayları neden yaşadığınızı bir türlü anlayamayabilirsiniz. Oysa yaşadığınız her olay size bir ders ve tecrübe niteliğindedir.
💥Ayrıca Ay Uranüs kare. Sizi ilgilendiren ilgilendirmeyen her türlü olayın içine balıklama atlayabilir ve içinizden dolup taşan tuhaf aceleci enerjiyi bastıramıyabilirsiniz. Değişik şeyler yapmak, bağımsız ve hür olduğunu hissetmek ihtiyacı fazlasıyla yüksektir. Hayatınızla ilgili radikal bir karar almak durumunda kalabilirsiniz.
❗️Gece Ay Satürn ile kavuşumda. Bulunduğunuz ortamda içe çekilme, yalnız kalma ve düşündüklerini saklama zamanıdır. Evinizle ilgili sorumluluklar size fazlasıyla ağır gelebilir. Eşinizden veya ailenizden gereken desteği alamadığınızı düşünerek üzüntüye kapılabilirsiniz.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu