09 Temmuz Pazar Gökyüzü

11

🌜Ay Koç burcunda ilerliyor. İnsanlara ve olaylara daha ılımlı yumuşak yaklaşmak yerine dik başlı, dediğim dedik tavırlar sergilemeniz söz konusu olabilir. Hissettiğiniz yüksek enerji hedeflerinize ulaşmak için faydalı olabilir, ancak doğru kullanılmazsa içinizde patlayıcı etkiler de yaratabilir. Bu nedenle farkındalıklı bir gün geçirmeniz önem arz etmekte.
💫Bugün Merkür Neptün üçgeni etkili. Yaratıcı düşünceleriniz aktif olacağı için sanatsal faaliyetlerde bulunanlar bu enerjileri kullanabilirler. Vizyonunuz genişleyecek ve hayal gücünüzle başarılı projeler ortaya koyabileceksiniz. Yakınlarınızın duygusal ihtiyaçlarını her zamankinden daha fazla algılayacak ve empati kuracaksınız. Ailenizle veya sevgilinizle aranızda bir takım problemler varsa bir araya gelerek bunları çözmeye çalışabilirsiniz.
💥Gece saatlerinde Ay Güneş ile kare açı yapacak. Bu saatlerde negatif bir ruh haline girebilir, kendinizi şanssız ve mutsuz hissedebilirsiniz. Size karşı haksızlık yapıldığına inandığınız için çatışmalara girebilirsiniz. Gösterilen tavırları hak etmediğinizi düşünerek olay çıkarmanız söz konusu. Lütfen anda ve sakin kalmaya çalışın.
🙏Gününüz güzel geçsin.
Karma Astrolog Jale Muratoğlu