09 Temmuz Bugün Gökyüzü

17

🌜Ay Akrep burcunda ilerliyor. Bugün çevrenizdeki insanlara karşı daha kuşkucu ve güvensiz bir yapı sergilemeniz ve arkanızdan iş çevirildiği şeklinde bir takım şüphelere düşmeniz söz konusu olabilir. Kendi özelinizi, sırlarınızı paylaşmak herzamankinden daha zor olabilir. Size yapılan yanlışları hatırlayarak bunların karşılığını vermek eğilimine girebilirsiniz.
✨Öğleye kadar Ay Güneş ile üçgen. Cesaretiniz ve özgüveniniz yüksek olacağı için önemli bir görüşmeniz veya toplantınız varsa bugüne almanız da fayda var. Hedeflerinizi gerçekleştirmek adına gereken enerji ve motivasyona sahip olacaksınız.
💥Sonrasında Ay Uranüs karşıt ve Güney Ay Düğümü ile kavuşumda. Son derece hassas olup duygularla mücadele etmek durumunda kalabilir ve sizden beklenmedik uçuk hareketlerde bulunabilirsiniz. Bu enerjiler altında duyguları yönetmek herzamankinden daha zordur. Aniden gelen bir haber sizi mutsuz edebilir veya çok şaşırtabilir.
💥Gece Ay Satürn kare. Birden bire karamsarlık ve depresiflik, içine kapanma gibi duygularla mücadele etmeniz gerekebilir. Hayatın size keyif vermediğini ve sorumlulukların ağır geldiğini düşünebilir, sevilmediğiniz hissine kapılabilirsiniz. Yalnız kalmak ve her şeyden uzaklaşmak arzusu yoğun olacaktır.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu