09 Nisan Pazar Gökyüzü

24

🌜Ay Akrep burcunda ilerliyor. İnsanlara karşı biraz güvensiz, kuşkucu yaklaşabilir, daha içe kapalı bir yapı sergileyebilirsiniz. Sırlarınızı paylaşmak yerine kendinize saklama isteği yoğundur. Sezgileriniz güçlü olduğu için karşınızdaki kişilerin niyetlerini daha kolay anlarsınız. Çok konuşmak yerine ketum ve kontrolü elinde tutan bir tavır içinde olabilirsiniz.
✨Sabah saatlerinde Ay Neptün ile olumlu açıda. Sezgisel ve psişik yönlerinizin güçlendiği saatlerdesiniz. Çevrenizdeki kişilere daha fazla empati duyacaksınız.
❤️‍🔥Öğlen ise Ay Venüs ile karşıt açıda olacak. Sevgilinizle aranızdaki problemleri konuşmak için uygun bir gün değil. Birbirinizi anlamakta güçlük çekebilir ve sorunları daha da büyütebilirsiniz. Finansal konularda yeni bir girişimde bulunmamakta fayda var.
🌑12:09 -15.56 arası Ay boşlukta. Ay’ın boşlukta olduğu süreçte bir belirsizlik durumu söz konusudur. Bu nedenle önemli kararları bu saatler arasında almamaya dikkat edin. Hedefe varmayı zorlaştırıcı sebepler meydana gelebilir. Beklenmedik pürüzler veya engeller meydana gelebilir.
🌜Sonrasında Ay Yay burcuna geçiyor. Bu saatten sonra biraz daha keyfinize düşkün olacak hayatın eğlenceli yönlerini daha fazla deneyimlemek isteyeceksiniz.
💥Akşam saatlerinde Ay Satürn kare. Üzerinizdeki sorumlulukların ağırlığını düşünüp kendinizi yalnız bırakılmış hissedebilirsiniz. Bu da sizde depresif duygulara neden olabilir. Bulunduğunuz ortamdan biraz uzaklaşarak rahatlamaya çalışın. Keyif aldığınız bir hobinizle uğraşmanızda sizi biraz sakinleştirebilir.
🙏Gününüz güzel geçsin.
Karma Astrolog Jale Muratoğlu