09 Mayıs Salı Gökyüzü

11

🌜Ay Oğlak burcunda ilerliyor. Bugün son derece kontrolcü sorumluluklarının bilincinde ve yapmak istediklerine yoğunlaşmış bir tutum içinde kendinizi bulabilirsiniz. Çevrenizdeki insanlarda da aynı disiplini ve çalışma azmini görmek istemeniz söz konusu. Maddi kazançlarınızı arttırmak adına girişimlerde bulunmak sizin için önem kazanabilir.
❤️‍🔥Sabah erken saatlerde Ay Venüs karşıt açıda. Partneriniz veya eşinizle anlamlandıramadığınız bir sebeple bir anda birbirinize girebilirsiniz. İki tarafta birbirinin ne demek istediğini çözemeyip konuşmaları yanlış bir tarafa çekebilir. Bu nedenle sözlerinizi iyice tartarak konuşmaya çalışın.
❗️Tüm gün Güneş Uranüs kavuşumda. Bu enerjiler de yine gerginliği stresi hatta öfkeyi tetikleyen enerjilerdir. Özellikle iş ortamında patronunuzla veya sorumlu olduğunuz kişilerle aranızda bir takım anlaşmazlıklar meydana gelebilir. Aniden gelişebilecek olaylara karşı hazırlıklı olun.
✨Öğle saatlerinde ise Ay Satürn sekstil. Eğer önemli toplantılarınız, iş görüşmeleriniz varsa bu saatlere alabilirsiniz. Kendinizi daha cesaretli, özgüvenli ve rahat hissedeceksiniz.
💫Öğleden sonra ise Ay Merkür üçgen. Yarım kalmış projelerinizi tamamlamak, sunum yapmak, takım çalışmaları için güzel bir zaman dilimi. Merkür’ün Retro pozisyonda olduğunu gözününde bulundurarak yeni bir projeye girişmemekte fayda var.
🙏Gününüz güzel geçsin.
Karma Astrolog Jale Muratoğlu