09 Kasım Perşembe Gökyüzü

20

🌜Ay Başak burcunda ilerliyor. Hem kendinizi hem de çevrenizdeki insanları daha çok kontrolünüz altına almak isteyebilirsiniz. Realist, analitik, gerçekçi düşünceler sizi yönlendirebilir. Duygusal olmaktansa olayları mantığınızla çözme eğilimi mevcuttur.
✨Sabah saatlerinde Merkür Plüton sekstil. Bir konuda derinleşmek ve o konuyu ince ince araştırmak istiyorsanız bu erken saatte üzerinde çalışma yapabilirsiniz. Çıkmazda olduğunuz bir soruna yeni bir çözüm getirmeniz mümkün.
🌑07:55 -11:07 arası Ay boşlukta. Ay’ın boşlukta olduğu süreçte bir belirsizlik durumu söz konusudur. Bu nedenle önemli kararları bu saat aralığında almamaya dikkat edin. Beklenmedik sorunlar çıkabilir.
🌜Sonrasında Ay Terazi burcuna geçiyor. İnsanlarla fiziksel ve ruhsal boyutta iletişim halinde olmak ve sosyal ortamlarda boy göstermek isteyebilirsiniz. Her zamankinden daha fazla karşınızdaki kişilere destek olmak arzusu ortaya çıkabilir. Karar alırken ikileme düşmekten kendinizi alamayabilirsiniz.
❤️Öğle saatlerinde Ay Venüs kavuşum yapacak. Son derece mutlu, şanslı, sevgi dolu hissedecek bu güzel enerjiyi çevrenize de yayacaksınız. İnsanlar sizin ışıltınızı fark edecek ve yanınızda olmak isteyecek. Gösterişili bir mekanda dostlarınızla buluşmak, keyifli zamanlar geçirmek için çok özel bir zaman dilimi. Hiç ummadığınız bir yerden maddi kazanç elde edebilirsiniz
🙏Gününüz güzel geçsin.
Karma Astrolog Jale Muratoğlu