09 Eylül, Bugün Gökyüzü

23

🌜 Ay, sabah 07:42’de Balık burcuna geçiyor. Bugün olaylara realist yaklaşmaktansa Neptün’ün ilizyon veren etkisiyle gerçeklerden kaçma eğilimi gösterebilirsiniz. İleriye yönelik hedefler ve planlar yapıyorsanız bunların isabetli olmasına önem verin. Ütopik ve ulaşılmaz hedefler sizin için zaman ve para kaybı olacaktır. Karar alırken sezgilerinize dayanmanız olumlu ancak duygusal dalgalanmalara kapılmanız olumsuz sonuçlar doğurabilir.
💥Gün boyu Ay Venüs karşıt. İstediklerinizi kolaylıkla elde edeceğiniz hissine kapılabilirsiniz. İnsanlarla yoğun bir biçimde ilişkide bulunmak, kontak kurmak sizin için son derece önemli olacak. Eğer sevdiğiniz biriyle aranızda bir takım uyumsuzluklar, çözülmesi gereken sorunlar varsa bunları masaya yatırabilirsiniz. O zaman sırtınızdaki bu büyük yükten kurtulmak için kendinize bir yol açmış olacaksınız. Bu enerjiler altında aşırı yeme içme, abartılı alışveriş yapma, para harcama gibi durumlara karşı dikkatli olmalı.
❗️Akşam Ay Mars karesi etkili. Dikkatsizlik nedeniyle meydana gelecek olan sakarlıklara karşı uyanık olmalı. Araba kullanırken hız yapmamaya çok çok dikkat etmeli.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu