09 Aralık Cumartesi Gökyüzü

44

🌑04:05-06:34 arası Ay boşlukta. Ay’ın boşlukta olduğu süreçte bir belirsizlik durumu söz konusudur. Bu nedenle bu saat aralığında uyanıksanız önemli bir karar almamaya dikkat edin. Hedefe varmayı zorlaştırıcı sebepler meydana gelebilir
🌜Sonrasında Ay Akrep burcuna geçiyor. Bugün çevrenizdeki insanlara karşı daha kuşkucu ve güvensiz bir yapı sergilemeniz ve arkanızdan iş çevirildiği şeklinde bir takım şüphelere düşmeniz söz konusu olabilir. Kendi özelinizi, sırlarınızı paylaşmak herzamankinden daha zor olabilir. Size yapılan yanlışları hatırlayarak bunların karşılığını vermek eğilimine girebilirsiniz.
💫Sabah saatlerinde Ay Satürn üçgen. Kimseye ihtiyaç duymadan sorumluklarınızı yerine getirme gücünü kendinizde bulacaksınız. Yaşadığınız zorluklara daha kolay sabretme ve baş etme gücünü kendinizde bulacaksınız. Geçmişteki olaylardan edindiğiniz tecrübeler yolunuza ışık olacak.
❤️Öğle saatlerinde Ay Venüs kavuşumda. Aşkınızla beraber olmak, hayatın, doğanın size sunduklarında hayran olmak, bunları sevdiklerinizle paylaşmak, sanat faaliyetlerine katılmak için harika bir gün. Eğer hayatınızı tamamlayacak bir partneriniz yoksa bundan dolayı içinizde derin bir eksiklik duyabilirsiniz.
❗️Akşam Ay Jüpiter karşıt. Özgürlük ihtiyacı sizi tamamiyle ele geçirebilir, bu nedenle sorumluluklarınızdan sıyrılmak ve rahatlamak isteyebilirsiniz. Üzerinizde baskı kurmaya çalışan biri varsa aşırı tepki verebilir ya da kibirli tavırlar gösterebilirsiniz.
💫Gece ise Ay Merkür sekstil. Bu saatlerde arkadaşlarınızla bir araya gelip haftanın yorgunluğunu üzerinizden atabilmek için program yapın. Kendinizi ödüllendirin, yaşamın tadını çıkarın.
🙏Gününüz güzel geçsin.
Karma Astrolog Jale Muratoğlu