09 Aralık 2014 -Bugün Gökyüzü

89

 09 Aralık Salı Bugün Gökyüzü;

Ay aidiyet duygusu güçlü Yengeç burcunda ilerliyor. Gün içinde duygusal anlamda değişik ruh hallerine bürünmemiz mümkün. Ebeveynlerimizin ihtiyaçları ile ilgilenme içgüdüsü içindeyiz. Aynı zamanda çocuklarımızın bizden taleplerini karşılama eğilimi içinde olmamız söz konusu. Sindirim sistemi, göğüsler ile ilgili hassasiyet artabilir.  Özellikle midemizi üşütmemeye dikkat edelim.

Bugün Yay burcundaki Güneş Merkür ile kavuşum yapacak. Kendimize olan güvenimizin çok yüksek olduğu bir gündeyiz. Basın yayın, medya, uluslar arası işler, yabancılarla toplantılar vb. konularda başarılı çalışmalar ortaya koyabiliriz. Dikkat etmemiz gereken ön önemli nokta; heyecanımıza yenik düşerek söylenmemesi gereken sarf etmemeye önem vermek olacaktır. Aksi taktirde yanlış anlaşılmalara neden olabiliriz.

Gece 01:29’da Ay Akrep burcundaki Satürn ile üçgen açı içerisinde. Gecenin bu saatinde uyanık isek daha çok ailemizle ilgili konular kafamızı kurcalayacak. Özellikle yuvamızla alakalı bazı kararlar almak amacındayız. Bunun yanında derin ve gizemli konularda aydınlanmak adına bazı kitaplar okuyabilir, ruhsal çalışmalar yapmaya yönelebiliriz.

02:16’da Ay Akrep burcundaki Satürn ile son açısını (üçgen açı) yaparak boşluğa girecek ve 05:15’te Aslan burcuna geçmek üzere hazırlanacak. Ay’ın boşluğa düştüğü saat aralığında yarım kalan işlerimizi toparlamak, yeni girişimlerde bulunmamak son derece önemli. Aksi taktirde verim almakta oldukça zorlanabiliriz. Ay’ın burç değiştirmeye hazırlandığı bu saatler arasında aklımızın dağınık olması kuvvetle muhtemel. Konsantrasyonumuzun az olmasından dolayı hata yapma olasılığımız daha yüksek. Önemli iş görüşmeleri ve toplantılarımızı, sözleşmelerimizi, mühim anlaşmalarımızı alım satım işlerimizi, önemli mail gönderimlerimizi ve telefon görüşmelerimizi Ay boşlukta iken yapmamak mühim. Fazla dikkat gerektirmeyen, rutin işlerimize devam edebiliriz. Aynı zamanda dua ve meditasyona yönelmek için de bu saatler uygun vakitlerdir.

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

www.astrologjalemuratoglu.com

https://www.facebook.com/groups/astrolojikaydinlanma/

Twitter : @JaleMuratoğlu

Web sitesindeki tüm bilgi ve resimlerin her hakkı saklıdır, kopyalanamaz, kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.