09 Ağustos Bugün Gökyüzü

21

🌜Ay Oğlak burcunda ilerliyor. Bugün son derece kontrolcü sorumluluklarının bilincinde ve yapmak istediklerine yoğunlaşmış bir tutum içinde kendinizi bulabilirsiniz. Çevrenizdeki insanlarda da aynı disiplini ve çalışma azmini görmek istemeniz söz konusu. Maddi kazançlarınızı arttırmak adına girişimlerde bulunmak sizin için önem kazanabilir.
⚡️Gün boyu Venüs Plüton karşıt. İkili ilişkilerde, aşk hayatınızda birbirinizi manipüle edici davranışlar ilişkiyi çıkmaza sokabilir. Hem kendinizi hem de karşınızdaki kişiyi yıpratıcı baskın hareketlerde bulunmaktan kaçının. Empati göstermeye çalışmak karşı tarafı dinlemek herzamankinden daha önemli olacak.
💫Sabah erken saatlerde Ay Merkür üçgen. Duygularınız ve mantığınız birbiriyle koordine olduğu için hem kendinizin hem de başkalarının duygularını kolaylıkla anlayabileceksiniz. Sevgilinize sabahın erken saatlerinde bir süpriz yapmak isteyebilirsiniz.
💥Öğle saatlerinde Ay Jüpiter kare. Yaşadığınız sorunları gözardı etmek ve onları arkanızı dönüp gitmek isteği yoğundur. Ancak ne kadar kaçarsınız kaçın bunlarla tekrar yüzleşmek durumunda kalacaksınız. İletişimde bulunduğunuz kişilere kibirli tavırlarda bulunmaktan ve her şeyi ben bilirim tarzında konuşmalardan kaçının.
💥Akşam Ay Kiron ile kare açıda. Özellikle sağlık sağlığımızla ilgili ihmal ettiğiniz konularda bir takım problemlerle yüzleşmek durumunda kalabilirsiniz.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu