08 Temmuz Cumartesi Gökyüzü

13

🌜Ay Balık burcunda ilerliyor. Hissettiğiniz duygusal dalgalanmalar sizi ortamlardan uzaklaşmaya ve kendinizle başbaşa kalmaya itebilir. Hayatın zorlukları karşısında mücadele etmektense geri çekilmek birazda sorunları gözardı etmek isteği mevcuttur. Eğer biraz rahatlamak ve durup dinlenmek ihtiyacı içindeyseniz dua, yoga, spor vb. çeşitli meditasyon yollarına başvurabilirsiniz.
🎉Cumartesi gününe Ay Uranüs sekstil açısı ile başlıyoruz. Biraz hareketlenmek aktif olmak ve canlanmak isteyeceksiniz. Gününüzü renklendirmek için bulunduğumuz ortamı güzelleştirmek ya da yepyeni bir yere giderek enerjinizi orada harcamak size iyi gelecek. Eski bir arkadaşınız hiç ummadığınız bir şekilde karşınıza çıkabilir.
💫Öğle saatlerinde Ay Merkür üçgen. Özellikle aileniz veya geçmişte yaşadığınız olaylarla ilgili bazı konular tekrar gündeminizde gelebilir. Sevgilinizin size gösterdiği ilgiyi yeterli bulmayıp onunla bu konularda bir konuşma içerisine girebilirsiniz. Derin duygularınızı paylaşmak hoşunuza gidecek.
✨Akşam saatlerinde Ay Neptün kavuşum. Fark etmeden geçmişinizden veya gerçeklerden uzaklaşmak, herşeye gözünüzü kapatmak isteyebilirsiniz. Bu şekilde rahatlamak ve hiçbir şey düşünmemek size iyi gelebilir. Yanlış düşüncelere saplanma, aldanma, aldatılma, fazla hassas olma konularına karşı dikkatli olmanızda fayda var.
🌟Gece saatlerinde Ay Plüton sekstil. Sevgilinizin size karşı düşüncelerini ve duygularını araştırma ve bunları derinlemesine irdeleme ihtiyacı içine girebilirsiniz. Gizemli konulara da ilginiz artabilir.
🌑21:21- 22:19 arası Ay boşlukta. Bu saatler arasında önemli bir karara imza atmayın, düşündüğünüz sonuçlarla karşılaşmakta zorluk çekebilirsiniz. Hesap etmediğiniz problemler gün yüzüne çıkabilir.
🌜Sonrasında Ay Koç burcuna geçecek. Haritanızın durumuna göre enerjiniz yükselebilir. Normalden daha inatçı ve dediğim dedik bir tutum sergileyebilirsiniz.
🙏Gününüz güzel geçsin.
Karma Astrolog Jale Muratoğlu