08 Temmuz Bugün Gökyüzü

25

🌑04:03-08:14 aradı Ay boşlukta. Saatlerde önemli kararlar almaktan kaçının rutin işleriniz varsa onları yapmaya devam etmenizde fayda var.
🌜Sonrasında Ay Akrep burcuna geçecek. Sezgisel anlamda güçlendiğinizi hissedebilirsiniz. Bilinmeyen olayları çözmek sizin için önem kazanabilir. Ancak iletişimde bulunduğunuz kişilere yaklaşırken şüpheci bir tavır sergilemekten sakınmanızda fayda var.
💥Sabaha karşı Ay Plüton ile kare. Takıntılı düşüncelerle mücadele etmek ve bunlardan çıkış yolu bulamamak sizi oldukça yıpratabilir. Karşınızdaki kişilerle güç mücadelelerine girmek ve manipülatif davranışlarda bulunmak ilişkinizi zedeleyebilir.
💥Öğleden sonra Güneş Kiron ile kare. Sizin için önemli olan bir büyüğünüzden veya etkili bir kişiden (patron gibi) negatif bir tavır görebilir ve kırılabilirsiniz. Durum her ne olursa olsun haklı bile olsanız alttan almaya ve tolere etmeye çalışın.
💥💥Merkür Jüpiter karesi etkili bir gün olacak. Bugün detaylar ve ayrıntılar arasında boğulup akılcı düşünmekten uzaklaşabilirsiniz. Hedefe odaklanmak herzamankinden zor olabilir. Sorunlara ve problemlere akılcı çözüm üretmek yerine dolambaçlı yollara sapılabilir. Yolculuk yapmak, eğitim ve öğretim alanlarında yeni girişimlerde bulunmak için uygun bir zaman dilimi değildir.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu