08 Mayıs Pazartesi Gökyüzü

24

🌜Ay Yay burcunda ilerliyor. Bugün problemleri fazla ciddiye almak işinize gelmez. Duygularınızın esiri olmak kendinizi baskılamak istemezsiniz. Ferah olmak, rahatınıza bakmak, gezip tozmak, öncelikle kendi zevklerini tatmin etmek eğilimindesinizdir. Arkadaşlarınız ve dostlarınızla bir araya gelme arzusu yoğundur.
✨Sabah saatlerinde Ay Kiron üçgen. Bu saatlerde duygusal yaralanmalarınıza şifa olacak bazı olaylarla karşılaşabilirsiniz. Belki okuduğunuz bir kitap ya da duyduğunuz bir cümle şifa kapılarının size açılmasına neden olabilir. Karşı tarafa daha rahat empati yapabileceksiniz.
💥Akşam saatlerinde ise Ay Neptün ile kare açıda. Duygusal dünyanızdaki karmaşalar, yaşadığınız belirsizlikler sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Depresif bir ruh haline bürünerek herkesden kaçmak ve gerçek dünyadan kopmak isteyebilirsiniz. Karşınıza çıkan kişilere hemen güvenmeyin, aldanma ve aldatılma durumlarına karşı uyanık olun.
🎊Gece ise Ay Jüpiter üçgen açıda. Bu açı size biraz rahatlama ve huzur getirecek. Hayatın güzel yanlarını düşünerek mutlu olacaksınız. Kontrolü bırakıp akışta kalmanın verdiği sükuneti hissedeceksiniz.
🌑23:27 itibariyle Ay boşluğa girecek. Bu saatten sonra hayatınızla ilgili önemli bir karar almayın. İşler sürüncemede kalıp canınızı sıkabilir.
🙏Gününüz güzel geçsin.
Karma Astrolog Jale Muratoğlu