08 Kasım Çarşamba Gökyüzü

24

🌜Ay Başak burcunda ilerliyor. Daha planlı, programlı olmak ve sorumluluklarınızı yerine getirmek isteyeceksiniz. Olaylara fazlasıyla eleştirel yaklaşabilir ve çevrenizdeki kişilere kusurlarını söylemekten çekinmeyebilirsiniz. Analitik zekanızı ön plana çıkararak hayatınızı daha fazla düzene koymak arayışı içinde olmanız mümkün.
✨Sabah saatlerinde Ay Güneş arasında olumlu bir açı var. Güne son derece özgüvenli, mantıklı ve dengede bir ruh hali ile başlayacaksınız.
💫Sonrasında Ay Mars ile sekstil açı yapacak. Yorucu toplantıların üstesinden gelebilecek enerjiyi fiziksel olarak kendinizde bulacaksınız. Bu nedenle özellikle zor projelerin üzerinde çalışmaya zaman ayırabilirsiniz. Ya da yorucu bir işiniz varsa üstesinden rahatlıkla gelebilirsiniz.
❤️Öğlen Venüs Terazi burcuna geçiyor. İkili ilişkilerde denge, adalet, romantizm duyguları her zamankinden daha fazla ön plana çıkacak. Kendinizi güzelleştirmeye, fiziksel olarak değişime daha çok zaman ayırabilir ve estetik operasyonlar yaptırabilirsiniz. Sanatın dallarına karşı ilginiz artabilir. Sevgilinizle sinema, tiyatro, bale vb yerlere gitmek, özel davetlerde boy göstermek hoşunuza gidecek.
✨Akşam saatlerinde Ay Uranüs üçgen. Bu sefer Uranüs kalbinizi yerinden çıkaracak güzel bir hediye ile size gelebilir. İçinizde dizginleyemeyeceğiniz bir heyecan dalgası hissedebilirsiniz ve güzel bir mekanda arkadaşlarınızla bir araya gelmek için plan yapabilirsiniz.
❗️Gece Ay Neptün karşıt açıda. Bu saatlerde yaşayacağınız hayal kırıklıkları canınızı sıkabilir. Aklınız karışabilir ve beklentilerinin karşılığını alamayabilirsiniz. Canınızı fazla sıkmayın, gelip geçen bu enerjilerin üzerinde çok durmayın. Sadece mantıklı olmaktan uzak olacağınız için önemli bir karar almamaya çalışın.
🙏Gününüz güzel geçsin.
Karma Astrolog Jale Muratoğlu