08 Eylül Bugün Gökyüzü

27

🌜 Ay Kova burcunda ilerliyor. Bugün içinizdeki bireysel olma, istediğini yapma duygusu sizi ele geçirebilir. Karar alırken duygularınızın yerine mantığınızla hareket etmek istersiniz. İnsanlarla iletişiminiz güçleneceği için sosyal ortamlarda bulunmak size daha fazla zevk verebilir.
💥Sabah saatlerinde Ay, Ay Düğümleri ile kare açıda. Eğer başımıza gelen olumsuz bir olay varsa bunun kadersel bir olay olduğunu düşünmenizi tavsiye ederim. Yaşadığınız bu olaydan çıkaracağınız sonuçlar son derece önemli. Kendinizi geliştirir ve değiştirirseniz sınavınızın yönü de ona göre mutlaka değişecektir.
💥Öğle saatlerinde Ay Uranüs kare. Son derece tuhaf aceleci bir ruh halinde sizi ilgilendiren ilgilendirmeyen her şeye burnunu sokabilirsiniz. Bulunduğunuz durumlardan özgürleşme isyankar bir tutum sergileme isteği duyabilirsiniz. Yaşadığınız derin huzursuzluk her şeyi bırakıp gitme isteğini körükleyebilir.
🌑Saat 15:33 itibariyle Ay boşluğa girecek. Ay’ın boşlukta olduğu süreçte bir belirsizlik durumu söz konusudur. Bu nedenle önemli kararları bu saat aralığında almamaya dikkat edin. Hedefe varmayı zorlaştırıcı sebepler meydana gelebilir. Beklenmedik pürüzler veya engeller meydana gelebilir. Aynı zamanda yeni başlangıçlar yapmak için de uygun bir zaman dilimi değildir.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu