08 Ekim, Bugün Gökyüzü

24

🌜Ay Balık burcunda ilerliyor. Bugün her zamankinden daha hassas, duyarlı olabilirsiniz. Karar alırken ne yöne gideceğinizi bilememek sizi zorlayabilir. Duygularınız mantığınızın önüne geçebilir, bu durum yanlış adımlar atmanıza neden olabilir. Sizi mutlu edecek aktivitelere vakit ayırmaya önem verin.
❗️Sabah saatlerinde Ay Mars Neptün karesi ile etkileşimde. Bilinçaltınızdan geçen düşünceler oldukça karmaşık olabilir. Bu saatlerde sezgilerinize fazla güvenmemenizde fayda var. Önemli bir karar alacaksınız bilirkişilere danışmanızı tavsiye ederim.
💥Öğleden sonra Ay Merkür karşıt. Duygularınız ve mantığınız arasında kalabilir, özellikle ilişkilerde ufak problemler bahane edilerek olaylar büyütülebilir. Tartıştığınız kişinin tasvip etmeyeceği bazı düşünceleri ona dayatmak isteyebilirsiniz. Ön yargılı davranmaktan uzak durun, sevdiklerinize karşı anlayışlı ve şefkatli olmaya çalışın.
🌑14:10-18:56 saatleri arasında Ay boşlukta. Ay’ın boşlukta olduğu süreçte bir belirsizlik durumu söz konusudur. Bu nedenle önemli kararları bu saat aralığında almamaya dikkat edin. Hedefe varmayı zorlaştırıcı sebepler meydana gelebilir. Beklenmedik pürüzler veya engeller meydana gelebilir.
🌜Sonrasında Ay Koç burcuna geçecek. Kendinizi aktif, dinamik ve enerjik hissedebilir, akşama güzel bir program yaparak geceyi değerlendirmek isteyebilirsiniz.
🌟Akşam saatlerinde Ay Jüpiter ile kavuşum yapacak. Artık kendinize güvendiğiniz çevrenizdeki insanlara karşı son derece toleranslı olduğunuz endişe ve korkularınızdan uzaklaştığınız saatlerdesiniz. Yaşamın anlam ve önemini sorgulayabilir, manevi konuları derinlemesine araştırmak arzusu duyabilirsiniz.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu