08 Ekim – 24 Ekim 2016 Merkür Terazi Burcunda İlerliyor!

315

08 Ekim -24 Ekim 2016 Merkür Terazi Burcunda İlerliyor, Burçlar Üzerindeki Etkileri

merkurteraziAstroloji’de Merkür aklımızı nasıl kullandığımız, olayları nasıl muhakeme ettiğimiz, konuşma ve yazma becerilerimiz, mantığımız, zekâ seviyemiz, yeteneklerimiz, düşünce tarzımız, eğitim hayatımız hakkında bilgi verir. Ayrıca iletişim, tüm bilgi alışverişleri, iletişim aletleri onun yönetimi altındadır. Öğretmen, öğrenciler, gazeteciler, avukatlar ve genç kardeşleri simgeler.

İkizler ve Başak burcunun yönetici gezegeni olan Merkür bu burçlarda yücelir. Balık burcunda düşük pozisyondadır. Yay burcunda ise zararlı konumdadır. Haritadaki Merkür’ün olumlu yerleşimi; kıvrak zekâya, çok yönlü düşünebilmeye, karşı tarafı etkileyebilecek şekilde konuşma yeteneğine ve bilgiye aç bir yapıya neden olur. Hızlı düşünebilme kabiliyetinin yüksek olması sebebiyle olayları muhakeme etmekte yeteneği yükselir. Haritadaki Merkür’ün olumsuz yerleşiminde ise; kararsızlık, olayların derinine inememek, dedikoduculuk, gereksiz ve boş konuşmalar, yalancılık, insanlarla dalga geçmek, çabuk sıkılmak, kurnazlık söz konusudur. (Haritadaki sabit yıldızlar ve gezegenlerin konumu ve açıları Merkür’ün etkilerini zayıflatabilir veya arttırabilir.)

Merkür Terazi burcunda konumlandığında birey son derece kibar, asil, diplomatik bir tutum sergiler. Karşı tarafın düşüncelerini dikkate alarak ortak bir payda da yürüme taraftadır. Huzur onun iç dengesini koruması açısından son derece önemlidir. Objektif olabilme yetisi son derece gelişmiştir. Ancak karar verme aşamasında her şeyi tartıp ölçme dürtüsü ile davrandığından zorluk çeker. İnsanları ve olayları değerlendirme konusunda adalet duygusu had safhada ön plana çıkar.

Merkür Terazi burcunda konumlandığında dikkat etmemiz gereken en önemli nokta;bu dönem önemli bir karar verme aşamasında isek yanlışlık yapmamak adına bilirkişilerden destek alınmalıdır. Tavır ve tepkilerde stabil olamamak, an an değişim göstermek karşı taraf açısından yıpratıcı olabilir.

Merkür’ün Terazi burcuna geçmesi ile birlikte  İkizler, Terazi, Kova burçları bu enerjilerden en verimli şekilde yararlanırken, Aslan, Yay burçları da güzel etkilere maruz kalacaklar. Koç, Yengeç, Oğlak burçları ise bu dönemde kendilerini kontrol etmekte biraz zorlanabilirler.

Yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederim.

kocKOÇ VE YÜKSELEN KOÇ BURCU

10 Ekim Merkür Terazi burcundaki Jüpiter ile kavuşum yapacak. Aşkınız ya da eşiniz ile ilişkilerinizde duygu alışverişlerinin bol olduğu bir dönemdesiniz. Hayatın keyifli yanlarını birlikte deneyimleyeceksiniz.

13 Ekim Merkür Oğlak burcundaki Mars ile kare açı içerisinde. Aynı zamanda Yay burcundaki Satürn ile de sekstil açı içerisinde. Bu süreç zarfında, kariyerinizle ilgili gerçekleştirmek istediğiniz konuları hayata geçirirken gözü kara ve cesaretli tutumlar gösterebilirsiniz.  Aşırıya kaçmayın. Plan ve projeler zihninizi fazlasıyla meşgul edecektir. Eğitim, öğretim, iletişim, yayıncılık (dergi çıkarmak, web sitesi açmak, reklam kampanyası), yazarlık ile ilgili alanlarda çalışıyorsanız bu konularda verimli olabilirsiniz.

16 Ekim Merkür Oğlak burcundaki Plüton ile kare açı yapacak. Merkür kariyerinize yönelik atacağınız adımlarda bir takım mücadelelerin içine gireceğinizi gösteriyor. Özellikle ortaklaşa işler, eş ve rakipleriniz ile ilgili iletişimde bazı problemler gündeminize gelebilir.

20 Ekim Merkür Koç burcundaki Retro Uranüs ile karşıt açı içerisinde. Kendinizi ifade etmek zorunda kaldığınız her türlü konuda sinirli, gergin olmanız muhtemel. Bu zorlayıcı enerjiler altında beden sağlığınız tehdit altına girebilir.

Merkür’ün yönettiği 3. ve 6. evleriniz etkileneceği için özellikle her türlü yazılı anlaşmalar, iletişim ve eğitim ve iş ilgili konuları bu ayın gündem maddesi olacak.

bogaBOĞA VE YÜKSELEN BOĞA BURCU

10 Ekim Merkür Terazi burcundaki Jüpiter ile kavuşum yapacak. Çalışma ortamınız ve ofis içi arkadaşlarınızla iletişimin arttığı günlerdesiniz. Yapacağınız girişimlerde birlik beraberlik ve takım ruhu içerisinde hareket ederseniz kısa sürede işlerin yoluna gireceğini göreceksiniz. Sağlığınız ile ilgili ihmal ettiğiniz kontrolleriniz varsa bunları yaptırmalısınız.

13 Ekim Merkür Oğlak burcundaki Mars ile kare açı içerisinde. Aynı zamanda Yay burcundaki Satürn ile de sekstil açı içerisinde. Yapacağınız seyahatlerde son derece temkinli davranmaya çalışın. Kazalara açık olduğunuz bu süreçte fevri hareketlerden sakınmanızı öneririm. Ev içinde zor gördüğünüz işleri toparlamak, dolap içlerini düzenlemek, geniş çaplı bir temizlik yapmak için uygun bir zaman. Evcil hayvanlarınızla ilgili sorunlarınız varsa bunlar düzelebilir.

16 Ekim Merkür Oğlak burcundaki Plüton ile kare açı yapacak. Yaşam felsefenizi etkileyecek ve sizi zihinsel anlamda dönüştürecek deneyimler yaşayabilirsiniz.

20 Ekim Merkür Koç burcundaki Retro Uranüs ile karşıt açı içerisinde. Ofis içindeki çalışmalarınızı yedeklemeniz, olası sorunlara karşı önlem almanız sonradan problem yaşamanızı engelleyebilir. Dikkatsizlik sebebiyle bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

Merkür’ün yönettiği 2. ve 5. evleriniz etkileneceği için finansal konular gündem maddesi olacak. Temkini elden bırakmayın. Aşk ve çocuklar ile ilgili mevzularda sizi meşgul edecek.

ikizlerİKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER BURCU

10 Ekim Merkür Terazi burcundaki Jüpiter ile kavuşum yapacak. Zihinsel ve sanatsal faaliyetler, el becerileri ile ilgilenmek hobilerinize vakit ayırmak size iyi gelecektir. Bu dönemde özellikle sevgilinizle alakalı konulara yoğunlaşabilirsiniz.

13 Ekim Merkür Oğlak burcundaki Mars ile kare açı içerisinde. Aynı zamanda Yay burcundaki Satürn ile de sekstil açı içerisinde. Miras, borç verdiğiniz kişilerden alacaklarınız, harcamalar, ödemeler ile ilgili konularda mücadeleye girebilir ve kendinizi gergin hissedebilirsiniz. Sizden yardım bekleyen partnerinize el uzatmak durumunda kalmanız, onun sorumluluklarını da üzerinize alarak destek olmak istemeniz söz konusu.

16 Ekim Merkür Oğlak burcundaki Plüton ile kare açı yapacak. Giderlerinizin artması ve bunlarla başa çıkmakta zorlanmanız ailenizle aranızda problem çıkmasına neden olabilir. Spekülasyon, borsa konularında yeni başlangıçlar yapmanız için uygun bir zaman diliminde değilsiniz. Zarara uğramamak açısından dikkatinizi açık tutun.

20 Ekim Merkür Koç burcundaki Retro Uranüs ile karşıt açı içerisinde.  Hayata karşı ideallerinizin farklılaşmaya başlaması nedeniyle bazılarınız var olan ilişkisinde sarsıntı yaşayabilir.

Merkür’ün yönettiği 1. ve 4. evleriniz etkileneceği için bedensel sağlığa her zamankinden daha fazla dikkat etmelisiniz. Ailenizle ilgili bazı mevzuların gündeme gelmesi mümkün.

yengecYENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ BURCU

10 Ekim Merkür Terazi burcundaki Jüpiter ile kavuşum yapacak. Özellikle aileye yönelik bir takım fırsatların kapınızı çalması zihninizde bazı planlar yapmanıza neden olabilir. Yeni bir ev satın almak ya da evinizi güzelleştirmek isteyebilirsiniz.

13 Ekim Merkür Oğlak burcundaki Mars ile kare açı içerisinde. Aynı zamanda Yay burcundaki Satürn ile de sekstil açı içerisinde. Eş ya da ortaklarınızla yapacağınız her türlü girişimde kontrolsüz hareket etmekten kaçınmalısınız. Huysuz ve vesveseli tavırlar gösterirseniz karşınızdaki kişilerin tepkisini çekebilirsiniz. Gündelik hayat içerisindeki çalışmalarınızı hızlı bir şekilde yoluna koymanız muhtemel.

16 Ekim Merkür Oğlak burcundaki Plüton ile kare açı yapacak. Eş ya da ortaklarınıza aranızda güç çekişmeleri yaşamamak adına akıllıca hareket etmeniz son derece önemli. Baskıcı ve manipületif davranışlara maruz kalabilirsiniz.

20 Ekim Merkür Koç burcundaki Retro Uranüs ile karşıt açı içerisinde. Mesleğinize yönelik yapmış olduğunuz radikal değişikliklere bu dönem daha da hız verebilirsiniz. Ani gelişen olaylar haritanızın konumuna göre olumlu ya da olumsuz olarak seyredecektir.

Merkür’ün yönettiği 3. ve 12. evleriniz etkileneceği için kitap çıkarmak, web sitesi açmak gibi konular gündem maddesi olabilir.

aslanASLAN VE YÜKSELEN ASLAN BURCU

10 Ekim Merkür Terazi burcundaki Jüpiter ile kavuşum yapacak. Bu süreç zarfında bilgi alışverişini içine alan her türlü konuda (seminer almak, vermek, work-shoplara katılmak vb.) yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Akrabalarınız, kardeşleriniz ile ilgili mevzular da gündem maddesi olacak.

13 Ekim Merkür Oğlak burcundaki Mars ile kare açı içerisinde. Aynı zamanda Yay burcundaki Satürn ile de sekstil açı içerisinde. Yapmış olduğunuz çalışmalarda çok yüksek performans göstermeniz sinirsel açıdan gerginlik yaşamanıza sebep olacaktır. Mümkün olduğu kadar iş dağılımı yaparak hareket edin ve sağlığınıza çok dikkat edin. Kazalara karşı da önlem almalısınız. Çocuk sahibi olmayı düşünenler için oldukça uygun bir dönem. Aşk hayatınızla ilgili oldukça ciddi düşünmenizi gerektiren durumlar meydana gelebilir. Sosyalliğiniz artacak.

16 Ekim Merkür Oğlak burcundaki Plüton ile kare açı yapacak. Bu dönemde kontrat yapmak, yeni sözleşmelere imza atmaktan da kaçınmalısınız. Astlarınızla aranızda güç çekişmeleri yaşayabilirsiniz. Evcil havyan sahibi olanlar bu günlerde onların sağlık problemleri ile ilgilenmek durumunda kalabilirler.

20 Ekim Merkür Koç burcundaki Retro Uranüs ile karşıt açı içerisinde. Kişisel olarak gelişim göstermeniz ve aydınlanmanız sebebiyle zihinsel anlamda kendinizi keşfetme sürecine girebilirsiniz. Eğitim, iletişim, yayıncılık, yazarlık ile ilgili alanlarda çalışıyorsanız ani gelişen olaylar gündeminize gelebilir. Elektronik cihazlarda bozulma ihtimaline karşı bilgi kaybını engellemek adına yedekleme yapmanızı öneririm.

Merkür’ün yönettiği 2. ve 11. evleriniz etkileneceği için yatırım amaçlı girişimde bulunacaksanız dikkati elden bırakmayın.

basakBAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK BURCU

10 Ekim Merkür Terazi burcundaki Jüpiter ile kavuşum yapacak. Kazançlarınızı arttırmaya yönelik ticari mevzularda size sunulan tekliflerin artacağı bir süreç. Atacağınız her adımda temkinli davranmalı ve bilirkişilerden destek almalısınız.

13 Ekim Merkür Oğlak burcundaki Mars ile kare açı içerisinde. Aynı zamanda Yay burcundaki Satürn ile de sekstil açı içerisinde. Sportif alanlarda kendinizi geliştirmeye yönelik bazı girişimlerde bulunabilirsiniz. Ancak kazalara açık olduğunuzu bilerek dikkati elden bırakmayın. Eğlence aktivitelerine daha fazla zaman ayırabilirsiniz. Ev almak, satmak, tamirat, yapılacak her türlü değişiklik yapmak için uygun bir zaman dilimindesiniz.

16 Ekim Merkür Oğlak burcundaki Plüton ile kare açı yapacak. Çocuklarınızla alakalı değişimler yaşadığınız uzunca bir sürecin içerisindesiniz. Hayatlarını şekillendirdiğiniz bu dönemde onlarla fikir çatışması içine girebilirsiniz. Mümkün olduğu kadar uyumlu bir tutum sergilemeye çalışın.

20 Ekim Merkür Koç burcundaki Retro Uranüs ile karşıt açı içerisinde. Ortaklaşa kazançlarınızla ilgili zihninizde aniden yeni düşünceler uyanabilir. Eş ya da ortağınızla gerginlik yaşamamak adına fikirlerinizi karşı tarafa dayatmamaya çalışın.

Merkür’ün yönettiği 1. ve 10. evleriniz etkileneceği için özellikle kendinizi fiziksel anlamda değiştirmek adına bir takım adımlar atabilirsiniz. Toplum önündeki duruşunuzu şekillendirecek olaylar meydana gelebilir.

teraziTERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ BURCU

10 Ekim Merkür Terazi burcundaki Jüpiter ile kavuşum yapacak. Fikir ve düşüncelerinizi daha rahat ifade edeceğiniz, yaratıcılığınızı kolaylıkla ortaya koyacağınız bir dönemdesiniz. Bu günlerde iştah açıklığı nedeniyle kilo almanız söz konusu olabilir.

13 Ekim Merkür Oğlak burcundaki Mars ile kare açı içerisinde. Aynı zamanda Yay burcundaki Satürn ile de sekstil açı içerisinde. Bu süreç zarfında ev almak, satmak, tamirat, yapılacak her türlü değişiklik gündem maddesi olabilir. Ancak zorlayıcı enerjiler nedeniyle kendinizi yokuş yukarı çıkıyor gibi hissedebilirsiniz. Hareketlilik ve sosyalleşme ihtiyacınız yoğun olacağı için yakın çevre ve akrabalarınızla bir araya gelmek isteyebilirsiniz.

16 Ekim Merkür Oğlak burcundaki Plüton ile kare açı yapacak. Aile fertleriniz, yuvanız, ebeveynlerinizle ilgili mevzularda mücadele gerektiren durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Ev içinde oluşabilecek kazalara karşı temkinli olun.

20 Ekim Merkür Koç burcundaki Retro Uranüs ile karşıt açı içerisinde. Zihinsel anlamda gergin olmanız nedeniyle eşinizden tepki görebilirsiniz. Eş ve ortaklarınızla aranızda beklenmedik ani gelişen olaylar haritanızın durumuna göre olumlu veya olumsuz seyredebilir.

Merkür’ün yönettiği 9. ve 12. evleriniz etki altında kalacağı için hayat felsefeniz ile ilgili düşüncelerinizde kararsızlık yaşayabilirsiniz. İçsel anlamda kendinizi sorgulama sürecindesiniz.

akrepAKREP VE YÜKSELEN AKREP BURCU

10 Ekim Merkür Terazi burcundaki Jüpiter ile kavuşum yapacak. Kendi kontrolünüzün dışında gelişen olaylar canınızın sıkılmasına sebep olabilir. Fakat bunları kaldırabileceğiniz bir süreçte olacaksınız. Bu dönemde yapacağınız en güzel şey okült konulara yönelerek kendinizi dinginleştirmektir.

13 Ekim Merkür Oğlak burcundaki Mars ile kare açı içerisinde. Aynı zamanda Yay burcundaki Satürn ile de sekstil açı içerisinde. Yeni alanlarda bilgi sahibi olmak adına yaptığınız çalışmalar nedeniyle zihinsel anlamda kendinizi yoğun ve aktif hissedebilirsiniz. Bu durumdan dolayı içsel olarak gerilebilirsiniz. Bu süreçte kaynaklarınızı arttırmaya yönelik yapacağınız her türlü girişimin olumlu sonuçlanması mümkün. Olaylara akılcı şekilde yaklaşmaya önem verin.

16 Ekim Merkür Oğlak burcundaki Plüton ile kare açı yapacak. Özellikle yakın çevre ve kardeşlerinizle aranızda yaşamış olduğunuz güç çekişmeleri bu dönemde artış gösterebilir. Mücadeleci yanınızı ortaya koyarken itidalli de olmaya özen gösterin.

20 Ekim Merkür Koç burcundaki Retro Uranüs ile karşıt açı içerisinde. İçsel gözlem yapacağınız, kendi düşüncelerinizi tahlil edeceğiniz, yalnız kalmaktan huzur duyacağınız günler.

Merkür’ün yönettiği 8. ve 11. evleriniz etkileneceği için arkadaş ilişkilerinize ve finansal yatırımlarınıza dikkat etmenizi öneririm. Önsezileriniz yüksek olacağı için gizli düşmanlarınızı keşfedebilir, gerçek dostlarınızın kim olduğunu öğrenebilirsiniz.

yayYAY VE YÜKSELEN YAY BURCU

10 Ekim Merkür Terazi burcundaki Jüpiter ile kavuşum yapacak. Sosyal çevreniz içinde kendinizi daha iyi ifade etmeniz ve ikna yeteneğinizin daha yüksek olması sebebiyle arkadaşlarınızdan destek görebilirsiniz.

13 Ekim Merkür Oğlak burcundaki Mars ile kare açı içerisinde. Aynı zamanda Yay burcundaki Satürn ile de sekstil açı içerisinde. Bütçenizi iyi ayarlayamamanız dolayısıyla da paranızın size yetmemesi söz konusu olabilir. Harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. Ekipçe yapılar işler, organizasyonlar, kolektif alanda yapılan faaliyetler gündem maddesi olacak. Ele aldığınız konular istediğiniz hızda gerçekleşebilir. Bu süreç zarfında, yarınlarınızla ilgili gerçekleştirmek istediğiniz konuları hayata geçirmeniz daha kolay olacak.

16 Ekim Merkür Oğlak burcundaki Plüton ile kare açı yapacak. Kişisel kazançlarınızı arttırmaya yönelik içinizdeki motivasyonun yüksek olması hırs haline dönüşebilir. Şartları fazla zorlamamaya dikkat edin.

20 Ekim Merkür Koç burcundaki Retro Uranüs ile karşıt açı içerisinde. Aşk ilişkilerinizde beklenmedik ani bitişler ya da başlangıçlar bu döneme denk gelebilir. Heyecanlı paylaşımlar yaşabilirsiniz.

7.ve 10. evleri temsil eden Merkür ortaklaşa işler, eş ve rakipleriniz ile ilgili konularla birlikte kariyerinize yönelik atacağınız adımlara dikkat çekiyor.

oglakOĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK BURCU

10 Ekim Merkür Terazi burcundaki Jüpiter ile kavuşum yapacak. Kariyerinize yönelik girişimlerde bir takım gelişmeler yaşayabilirsiniz. (haritanızın durumuna göre olumlu ya da olumsuz) Ortaklaşa kazanımlardan elde edilen paralarla geleceğinize ait yatırım yapmaya yönelmeniz mümkün.

13 Ekim Merkür Oğlak burcundaki Mars ile kare açı içerisinde. Aynı zamanda Yay burcundaki Satürn ile de sekstil açı içerisinde. Kendinizi ortaya koyarken son derece dinamik ve aktif olacağınız için karşınızdaki kişilerin dikkatini çekebilirsiniz. Ancak sert ve soğuk bir tutum sergilemekten kaçının.

16 Ekim Merkür Oğlak burcundaki Plüton ile kare açı yapacak. Özellikle aile içerisindeki bireylerle aranızda agresyon artabilir. Bu günlerde bilinçaltınıza inerek kendinizi daha derinden analiz etmeye yönelebilir ve bazı hatalarınızı fark edebilirsiniz.

20 Ekim Merkür Koç burcundaki Retro Uranüs ile karşıt açı içerisinde. Ev ve yerleşim ile ilgili konularda ani gelişen değişimler bu günlerde sizi uğraştırabilir. Duygusal anlamda patlama noktasına gelebilirsiniz.

Merkür’ün yönettiği 6. ve 9. evleriniz de etkileneceği için, gündelik hayat içerisinde yolunda gitmeyen konular gündeme gelerek, bir takım pürüzler ortaya çıkarabilir. Yurtdışı bağlantılı yabancılarla yaptığınız iletişimlerde problemler yaşayabilirsiniz.

kovaKOVA VE YÜKSELEN KOVA BURCU

10 Ekim Merkür Terazi burcundaki Jüpiter ile kavuşum yapacak. Yurtdışı bağlantılı yapacağınız her türlü anlaşma konuları gündeminize gelebilir.  Eğitim, öğretim, iletişim, yayıncılık, (dergi çıkarmak, web sitesi açmak, reklam kampanyası) yazarlık ile ilgili alanlarda çalışıyorsanız bazı aksamalarla uğraşmak durumunda kalabilirsiniz.

13 Ekim Merkür Oğlak burcundaki Mars ile kare açı içerisinde. Aynı zamanda Yay burcundaki Satürn ile de sekstil açı içerisinde. Enfeksiyonlara açık olduğunuz bu günlerde mümkün olduğu kadar sağlığınızı korumaya dikkat edin. Ekipçe yapılan işler ve organizasyonlarda ele aldığınız, sorumluluk gerektiren görevlerin altından başarı ile kalkabilirsiniz.

16 Ekim Merkür Oğlak burcundaki Plüton ile kare açı yapacak. Metafizik konulara olan merakınız günden güne artarken daha fazla içe çekilme arzusunda olacaksınız. Bir takım alışkanlıklarınızı bırakmak adına girişimde bulunmanız mümkün.

20 Ekim Merkür Koç burcundaki Retro Uranüs ile karşıt açı içerisinde. Bu enerjiler altında gönderdiğiniz mailler yanlış birine gidebilir. Dikkatinizi açık tutun. Elektronik cihazlarda bozulma ihtimaline karşı bilgi kaybını engellemek adına yedekleme yapmanızı öneririm.

Merkür’ün yönettiği 5. ve 8. evleriniz etkileneceği için ortaklaşa kazançlar ve aşk hayatınızda bir takım pürüzler ortaya çıkabilir.

balikBALIK VE YÜKSELEN BALIK BURCU

10 Ekim Merkür Terazi burcundaki Jüpiter ile kavuşum yapacak. Ortaklaşa işler, mal mülk ve finans konularında yaşadığınız sorunları daha kolaylıkla yoluna koyacaksınız.

13 Ekim Merkür Oğlak burcundaki Mars ile kare açı içerisinde. Aynı zamanda Yay burcundaki Satürn ile de sekstil açı içerisinde. Ekipçe yapılan işlerde mümkün olduğu kadar isyankâr tavırlardan uzak durmalı, idealist bir şekilde yaptığınız girişimleri ele almalısınız. Aksi taktirde aranızda tartışmaların yaşanması muhtemel.

16 Ekim Merkür Oğlak burcundaki Plüton ile kare açı yapacak. Hayatınızda önemli değişimlerin içinde olduğunuz bu süreçte duygusal anlamda kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz.

20 Ekim Merkür Koç burcundaki Retro Uranüs ile karşıt açı içerisinde. Ani ve beklenmedik gelişen finansal konulardaki değişimler bu döneme denk gelebilir. Sahip olduklarınızı korumak adına bütçenizi kontrol altına alın.

Merkür’ün yönettiği 4. ve 7. evleriniz etkileneceği için yanlış anlaşılmalar meydana gelmemesi adına eş ve aile üyeleri ile diyaloğunuzu da dikkat etmelisiniz. Ev içinde tamirat tadilat yaptırmak için uygun bir zaman dilimi değildir.

Astrolog Jale Muratoğlu

Aydınlanma yolunda ilerlerken Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun.

www.astrologjalemuratoglu.com

https://www.facebook.com/groups/astrolojikaydinlanma/

Twitter : @JaleMuratoğlu

linked-in: Astrolog Jale Muratoğlu

Sevgiyle Kalın

Web sitesindeki tüm bilgi ve resimlerin her hakkı saklıdır, kopyalanamaz, kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.