08 Aralık Cuma Gökyüzü

31

🌜Ay Terazi burcunda ilerliyor. Gün içinde kendinizi daha sosyal çevrenizdekilerle iletişim kurmaya açık hissedebilirsiniz. Uyumlu olmak ve insanlarla barışçıl, dengeli ilişkiler kurmak istersiniz. Adalet duygunuz ön plandadır. Hoşsohbet, nüktedan tavırlarla dikkatleri üzerinize çekme arzusu duyabilirsiniz.
✨Bugün Güneş Kiron ile üçgen açı yapacak. Geçmişteki yaralarınızı şifalandırmak için çalışmalar yapabilir; bunlardan sonuç alabilirsiniz. Empati yeteneğiniz yüksek olacağı için duyarlılığınız da artacak. Yakın çevrenizdeki kişilerin yaşadığı zorlukları görmek onlara yardım elinizi uzatmak adına sizi harekete geçirebilir. Sahip olduğunuz manevi gücü fark edip bunu ruhsal anlamda büyümek ve gelişmek adına kullanabilirsiniz.
🎉Ayrıca Merkür Jüpiter üçgen. Son derece pozitiflik veren, geniş düşünmeyi, vizyonu artıcı enerjiler mevcut. Aynı zamanda sağlığınızla ilgili iyi haberler almanız da söz konusu. Özellikle sinir sisteminiz ve salgı bezleriniz bu enerjilerden olumlu etkiler alacak. Önemli bir iş görüşmesi yapacaksanız bugüne alabilirsiniz.
❗️Akşam saatlerinde Ay GAD ile kavuşumda. Geçmişinizle, aileniz ve annenizle ilgili konular tekrar gündem maddesi olabilir. Ruhsal anlamda güvenlik ihtiyacınız tavan yapacağı için eğer bu konuda sorunlarınız varsa huzursuzluk duyabilir, eşiniz ya da sevgilinizle bu konuları masaya yatırabilirsiniz. İhtiyacınız olan alanlarda ruhsal anlamda büyüyebilmeniz için bazı karmik olaylar meydana gelebilir.
🙏Gününüz güzel geçsin.
Karma Astrolog Jale Muratoğlu