08 Ağustos Salı Gökyüzü

90

🌜 Ay Boğa burcunda ilerliyor. Bugün maddi kaynaklarınızı arttırmak için kendinizi daha hırslı hissedebilirsiniz. Daha inatçı, kararlarının arkasında duran, değişime direnen, sevdiklerini fazlasıyla sahiplenen bir yapı içinde olmanız mümkün. Yeme içme konularında aşırı gitmemeye dikkat etmekte fayda var. Zira iştahınız artabilir.
🎉Sabah erken saatlerde Ay Merkür üçgen. Önemli yarışmalar, mail cevaplamalarınız varsa masanın başına oturur, hızlıca işlerinizi bitirebilirsiniz.
💥Sonrasında Ay Jüpiter ile kavuşum yapacak. İçsel anlamda huzurlu, mutlu olmanız yapacağınız görüşmelerden, kuracağınız bağlantılardan olumlu sonuçlar alacağınızı gösteriyor. Karşınıza güzel fırsatlar çıkabilir. Sorunlarınıza daha geniş bir vizyondan bakabilirsiniz.
❗️Öğle saatlerinde Ay Güneş kare. Duygularınız ve öz benliğiniz arasındaki uyumsuzluk sizi rahatsız edebilir. Herhangi bir girişimde bulunacaksınız özgüveniniz yüksek olmayacağı için çekimser davranabilirsiniz. Yarım kalan işlerinizi bitirmeye odaklanın.
🌟Akşam saatlerinde Ay Mars üçgen. Doğada yürüyüş yapmak, spor aktivitelerinde bulunmak için çok güzel enerjiler var, değerlendirmenizi tavsiye ederim.
🙏Gününüz güzel geçsin.
Karma Astrolog Jale Muratoğlu