07 Temmuz, Bugün Gökyüzü

14

🌜Ay Terazi burcunda ilerliyor. Gün içinde kendinizi daha sosyal çevrenizdekilerle iletişim kurmaya açık hissedebilirsiniz. Uyumlu olmak ve insanlarla barışçıl, dengeli ilişkiler kurmak istersiniz. Adalet duygunuz ön plandadır. Hoşsohbet, nüktedan tavırlarla dikkatleri üzerinize çekme arzusu duyabilirsiniz.
💥Sabah erken saatlerde Ay Güneş ve Kiron arasında zorlu açı var. Sabah sabah uyanır yanmaz yıpratıcı olaylarla karşılaşmanız ve problemler de hep beni buluyor şeklinde düşünmeniz söz konusu olabilir. En iyisi söylediğiniz sözlere dikkat etmeniz ve başkalarının kalbini kırmaktan imtina etmenizdir.
❤️Sonrasında Ay Venüs ile üçgen yapacak. Özellikle aşk ilişkilerinde duyguları paylaşmanın çok kolay olduğu tozpembe bir dünyaya sürükleyecek enerjiler altında olacaksınız. Hayatın her türlü zevkini tatmak, doyasıya yaşamak arzusu yoğundur. Kendinizi güzelleştirmek veya bulunduğunuz mekanı yenilemek isteği duyabilirsiniz. Hiçbir şey yapmasanız bile evinize güzel bir çiçek alıp kendinize hediye edin.
💫Akşam saatlerinde Ay Satürn üçgen. Yaşadığımız zorluklara karşı tahammül ve sabır duygularını içinizde hissedebileceksiniz. Kimseye ihtiyaç duymadan dimdik ayakta durabilmek ve sorumluluklarınızı üstlenebilmek sizi motive edecek.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu