07 Ocak Cumartesi Gökyüzü

19

🌜Ay Yengeç burcunda ilerliyor. ailenize, çocuklarınıza ve ebeveynlerinize daha fazla vakit ayırmak isteyebilir, onların sorunları ile ilgilenmek arzusu duyabilirsiniz. İçinizde aile bağlarını daha güçlendirmeye yönelik bir his de oluşabilir. Sizin için önemlerini daha çok kavrayabilir, onlara karşı tutku dolu bir bağlılık hissedebilirsiniz. Duygusal anlamda empati yeteneğinizin artması karşınızdaki kişileri daha çok anlamanıza neden olabilir.
💫Gece 02:07 saatlerinde Dolunay zirve noktası yapacak. Yengeç burcundaki Dolunay özellikle aile, yuva, çocuklar ile ilgili konuları gündem maddesi yapacak. Yengeçler ve Oğlaklar fazlasıyla etki alacak. Ev, aile, kariyer ile ilgili fırsatlar, yeni yapılanmalar sizleri bekliyor olacak.
🎉Ay Sirius ile kavuşum yaparken Güneş Vega yıldızı ile kavuşum yapacak. Şifa ve meditasyon çalışmaları yapabilir, dua edebilirsiniz. Ardından ün, şan, şöhret getiren fırsatlar kapınızı çalabilir.
🌟Sabah saatlerinde Ay Neptün ile üçgen açıda. Önümüzdeki yıllarda gerçekleştirmek istediğiniz ne varsa bunların hayallerini kuracağınız saatlerdesiniz. Derin hisleriniz ve sezgileriniz sizi doğru yola iletebilir yönlendirebilir. Sanatsal konularla ilgilenmek ve verimli sonuçlar almak açısından bu enerjileri kullanabilirsiniz.
✨Aynı zamanda Güneş Retro Merkür ile üçgen açı yapacak. Hem kendinizi ifade etmek hem de karşınızdaki kişiyi anlamak her zamankinden daha kolay olacak. Merkür’ün retro olması kimi zaman işleri bulanıklaştırabilir. Yine de önemli bir karar alacaksınız dikkatli olun ve bilirkişilere danışın. Yakın yerlere keyifli yolculuklar yapmak size mutluluk verecek.
💥Gece saatlerinde Ay Plüton ile karşıt açı yapacak. Sevgilinizle bazı sorunları masaya yatırıp çözüm bulmaya çalışırken çekişmeli durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Kıskançlık, aşırı sahiplenme ve manipülatif davranışlar sizi zorlayabilir. Bilinçaltınıza gömülü olan düşünceler farkında olmadan dışarı çıkabilir.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu