07 Mayıs Pazar Gökyüzü

14

🌜Ay Yay burcunda ilerliyor. Bugün yaşamı çok da fazla ciddiye almayarak hayatınızı sürdürme isteği içinde olabilirsiniz. Ferah olmak, rahatınıza bakmak, gezip tozmak arzusu yoğunlaşabilir. Karşılaştığınız olumsuz olaylardan etkilenmek yerine mantığınızla bunlara çözüm bulmak istersiniz. Akrabalarınızla ve dostlarınızla bir araya gelmek ve onlarla sosyal ortamlarda bulunmak sizi mutlu edebilir.
❗️Öğleye doğru Ay Satürn ile kare açı yapacak. Hayatta ulaşmak istediğiniz hedeflere doğru yürürken önünüze hep bir engel çıktığını düşünerek depresif bir ruh haline bürünebilirsiniz. Herşeyden elinizi eteğinizi çekip yalnız kalmak ve başınızı dinlemek arzusu içinde olacaksınız. Sorumluluklarınız size ne kadar ağır gelse de bunları başarabileceğiniz konusunda kendinizi telkin yapmalısınız.
❤️ Bugün Venüs Yengeç burcuna geçiyor. Özellikle ikili ilişkilerde romantizim ve duygusal tatmin herzamankinden çok daha önemli hale gelecek. Eviniz, aileniz, çocuklarınız ve anneniz ile daha çok ilgilenmek, onlara vakit ayırmak ve şevkatle yanlarında olmak arzusu içinde olacaksınız. Aşırı duygusal ve inatçı bir karakter sergilemeye karşı dikkatli olmalı.
🙏Gününüz güzel geçsin.
Karma Astrolog Jale Muratoğlu