07 Eylül Bugün Gökyüzü

18

🌜Ay Kova burcunda ilerliyor. Bugün olaylar karşısında rasyonel bir tutum sergilemek ve soğukkanlı davranabilmek sizin için herzamankinden daha kolay olabilir. Varolan problemlerinize yeni bir bir bakış açısıyla çözüm getirebilir ve elle tutulur sonuçlar alabilirsiniz. Son derece cesaretli ve metanetli bir tavırlarla hedeflerinize ulaşmak sizin için önem kazanabilir.
💫Öğleden sonra Ay Jüpiter ile sekstil. Çok sevdiğiniz insanlarla bir araya gelerek aranızdaki duygusal bağı güçlendirmek isteyebilirsiniz. Büyüme ve genişleme imkanı veren bu enerjiler yaptığınız çalışmalardan iyi sonuçlar elde etmenize sebep olabilir. Özellikle pazarlama, halkla ilişkiler konularında çalışanlar bu enerjilerden faydalanabilirler.
✨Akşam saatlerinde Ay Merkür ile üçgen. Geçmişte yaşadığınız olaylar ve ailenizle ilgili bir takım konular tekrar gündeme gelebilir. Sevgilinizin size gösterdiği ilgi, alaka yeterli gelmediği için aranızda bir takım sorunlar meydana gelebilir. İş yerindeki kadınlarla aranızda rekabet duyguları tetiklenebilir.
✨Gece Ay Mars ile üçgen yapacak. Kendinizi bedensel anlamda aktif ve dinamik hissedeceksiniz.
💫Gece Güneş Ay Düğümleri ile olumlu açıda. Sevdiğiniz insanlarla bir arada kadersel bazı olaylara şahitlik yapabilirsiniz. Hayatın sizin için kolay aktığını hissettiğiniz saatlerdesiniz.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu