07 Aralık Perşembe Gökyüzü

26

🌜Ay Terazi burcunda ilerliyor. Bugün insanlarla fiziksel ve ruhsal boyutta iletişim halinde olmak ve sosyal ortamlarda boy göstermek isteyebilirsiniz. Her zamankinden daha fazla karşınızdaki kişilere destek olmak arzusu ortaya çıkabilir. Karar alırken ikileme düşmekten kendinizi alamayabilirsiniz.
💥Sabah saatlerinde Ay Merkür kare. Kafanız oldukça karışık bir şekilde güne uyanabilirsiniz. Gereken yerde gereken tepkiyi vermekte zorluk çekebilirsiniz. Barışçıl ve uzlaşmacı olmak yerine gergin, stresli olmanız söz konusu. Zor olsa da sakin kalmaya çalışın.
💫Öğlen ise Ay Mars sekstil. Özgüveniniz ve cesaretiniz yüksek olacağı için iş yerinde liderlik rolünü üstleneceksiniz. Toplantılar ve aktiviteler yapmak yapabilirsiniz. Herhangi bir platformda konuşma yapmak kendini ifade etmek size herzamankinden çok daha kolay gelecektir. Hedeflerinize kitlenip bunlar için gerekli adımları atabileceksiniz.
🎊Akşam ise Ay Güneş ile sekstil açı yapacak. Mantık ve duygular arasında nötr kaldığınız, rahatlayıp gevşediğiniz saatlerdesiniz. En iyisi hoşunuza gidecek bir aktivite ile sevdiklerinizle, dostlarınızla veya ailenizle günü tamamlamak ve ertesi güne hazırlanmak olacaktır.
🙏Gününüz güzel geçsin.
Karma Astrolog Jale Muratoğlu