07 Aralık 2014 -Bugün Gökyüzü

119

 07 Aralık Pazar Bugün Gökyüzü;

 Ay entelektüel, meraklı, zihinsel yönden aktif İkizler burcunda ilerliyor. Bu etkiler altında her şeyi çabuk öğrenebilir, meraklı olduğunuz konularda bilgi sahibi olmak üzere araştırmalarda bulunabiliriz. Sabırsızlık duygusu gün boyu etkisini göstereceği için ele aldığımız konuları sıkılganlık göstererek yarım bırakmamız söz konusu olabilir.

10:30’da Ay Yay burcundaki Venüs ile karşıt açı içerisinde. Sabah saatlerinde katılacağımız iş toplantılarında kendimizi ortaya koyma eğilimi içinde olacağız. İkili ilişkilerde sorun yaşamamak adına söz ve tavırlarımıza özen göstermek durumundayız. Aynı zamanda fazla para harcama dürtümüzün yüksek olması nedeniyle paramızı kontrolsüz harcamamızda söz konusu olabilir.

11:53’te Ay Yay burcundaki Venüs ile son açısını (karşıt açı) yaparak boşluğa girecek ve 19:35’te Yengeç burcuna geçmek üzere hazırlanacak. Ay’ın boşluğa düştüğü saat aralığında yarım kalan işlerimizi toparlamak, yeni girişimlerde bulunmamak son derece önemli. Aksi taktirde verim almakta oldukça zorlanabiliriz. Ay’ın burç değiştirmeye hazırlandığı bu saatler arasında aklımızın dağınık olması kuvvetle muhtemel. Konsantrasyonumuzun az olmasından dolayı hata yapma olasılığımız daha yüksek. Önemli iş görüşmeleri ve toplantılarımızı, sözleşmelerimizi, mühim anlaşmalarımızı alım satım işlerimizi, önemli mail gönderimlerimizi ve telefon görüşmelerimizi Ay boşlukta iken yapmamak mühim. Fazla dikkat gerektirmeyen, rutin işlerimize devam edebiliriz. Aynı zamanda dua ve meditasyona yönelmek için de bu saatler uygun vakitlerdir.

Ay alışkanlıklarına bağlı, aile temalarına önem veren, çocuklarına düşkün Yengeç burcunda ilerliyor. Aile gibi hissedeceğimiz kişilerin yanında kendimizi daha mutlu hissedebiliriz. Çevremizdeki insanları koruyup kollayarak onlara sevgimizi gösterme eğilimimiz yüksek olacak. Dikkat etmemiz gereken en önemli nokta; gün boyunca fazla vesveseli, huysuz ve kuruntulu olmamaya özen göstermektir.

03:29’da Ay Balık burcundaki Neptün ile üçgen açı yapacak. Gecenin bu saatinde uyanık olanlar kendilerini daha hassas hissedebilirler. Yaratıcı faaliyetlerde bulunmak isteyenler içlerinden gelen ilhamın sesine kulak versinler.

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

www.astrologjalemuratoglu.com

https://www.facebook.com/groups/astrolojikaydinlanma/

Twitter : @JaleMuratoğlu

Web sitesindeki tüm bilgi ve resimlerin her hakkı saklıdır, kopyalanamaz, kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.